M51 SUPER SHERMAN ACADEMY 1/35
Mirek, więcej opisów! Nie marzę nawet o tym, żebyś szkicował i wymiarował detale Tongue
Odpowiedz
Fantastyczna robota, lubię takie modelarstwo Wink
Na szermanach się kompletnie nie znam, ale chyba masz na prawym wlocie powietrza niedoszpachlowaną jamę (drugie zdjęcie od dołu)
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Kamil, a jak Mirek walczył z Challym nie pamiętasz? Miro jest świetnie i koszernie. Wink
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
(05-02-2013, 22:40)madeira napisał(a): Kamil, a jak Mirek walczył z Challym nie pamiętasz? Miro jest świetnie i koszernie. Wink

Faktycznie już zapomniałem, to chyba zbyt nowa konstrukcja żeby zapadła mi mocniej w pamięć Tongue
Odpowiedz
Tomku obiecuję poprawę
Aleksandrze ten otwór musi być gdyż jest w nim śruba i musiałem uważać aby jej nie zaszpachlować .
Marcinie koszerną robotę to ja sobie dopiero oglądam w pudełku Winkoj tam to będzie roboty .
Jutro wstawię fotki z postępów .
Odpowiedz
(06-02-2013, 20:07)Mirek66 napisał(a): koszerną robotę to ja sobie dopiero oglądam w pudełku Winkoj tam to będzie roboty .

Bądź kolega i mów co maszExclamationBig Grin
Odpowiedz
Maćku takie coś podoba mi się że HEJ Wink http://www.spruebrothers.com/gmwimages/i...LF1106.JPG
Odpowiedz
Hehe...nie musiałem nawet otwierać linka, by wiedzieć że to najpiękniejsza Mery z istniejących Blush Jakie masz plany wobec niej?
A tak swoją drogą, Twój zestaw był kompletny?
Ja do tej pory zakupiłem cztery zestawy Legenda i tylko jeden (odkupiony od Bartka) był kompletny! W Merkavie 2D brakowało mi kół, w Nagmachonie podstawy budy, a kolejny Nagmachony nie miał instrukcji ale za to miał połamany kadłubBig Grin
Odpowiedz
Maćku dla mnie też jest to najładniejsza z Merkav no i jeszcze zarzucę jej Droida i coś z przodu kadłuba Winka z jakością to tak jak piszesz część połamana część powyginana ale za taką kasę co ją odkupiłem to można jeszcze powalczyć Big Grin
Jak pousuwam trochę kanały wlewowe żeby poskładać do kupy to wstawię fotkę .
Odpowiedz
Ej chłopy.. Najpiękniejszą linię moim zdaniem ma Siman 3D. "Dwójka" też wymiata, owszem. :) Mirek czekam na warsztat. Kupiłeś ją może ostatnio na allegro? Wink Zastanawiałem się nad nią, ale wolę poczekać na Menga -liczę, że jednak ją wydadzą w tym roku.

Ale off top. :)
Odpowiedz
Marcinie, to nie żałuj Wink
Kadłub prawie skończony, co mogłem dorobiłem najwięcej. Jak do tej pory miałem roboty z blaszkami Abera, to znaczy nerwów. Według mnie są do d..y i tyle Sad
Zrobiłem też kolejny kroczek przy wieży. Jutro może trochę powycinam, to pokażę w czym problem.
Na razie to tyle, jak coś lipowato, to proszę dać znać przed malowaniem Wink

[Obrazek: dscn1758v.jpg]
[Obrazek: dscn1759h.jpg]
[Obrazek: dscn1760i.jpg]
[Obrazek: dscn1761bj.jpg]
[Obrazek: dscn1762p.jpg]
[Obrazek: dscn1763g.jpg]
[Obrazek: dscn1766e.jpg]
[Obrazek: dscn1767ah.jpg]
Odpowiedz
Przyjemnie ogląda się Twój wątek. Czekam na kolejne aktualizacje.
Odpowiedz
"Ni ma lypy" Wink Jest pięknie!
Odpowiedz
To tak jakby klejenie prawie zakończone Big Grin po niedzieli mają dojść gąski AFV i kanistry RP, pozostaje jeszcze gofrownica na końcu lufy do przerobienia .
Karabin na wieży wymieniłem na żywiczny od Legenda ,zakres przeróbek jest widoczny na zdjęciach .
Jakby coś nie tak to zapraszam do uwag .

[Obrazek: dscn1787o.jpg]
[Obrazek: dscn1786r.jpg]
[Obrazek: dscn1784qp.jpg]
[Obrazek: dscn1783c.jpg]
[Obrazek: dscn1781c.jpg]
[Obrazek: dscn1780p.jpg]
[Obrazek: dscn1778h.jpg]
[Obrazek: dscn1769qf.jpg]
[Obrazek: dscn1788c.jpg]
[Obrazek: dscn1782w.jpg]
Odpowiedz
Mirku po raz kolejny muszę pochwalić Twoją jubilerską robotę, bardzo fajnie to wygląda. I przewrotnie powiem nie maluj goBig Grin
Odpowiedz