Nagmachon APC 1:35 Legend
Maćku podoba się bardzo i nie mogę się doczekać kolorków Wink
Jakimi farbkami będziesz malował ?
Odpowiedz
No ja już kolorki widzęBig Grin Nie pokazuję, bo jeszcze wszytko schnie. Niestety zmuszony byłem zastosować Humbrola 84. Chciałem pomieszać Tamyie ale zabrakło mi XF-49. Byłoby dużo łatwiej.
Jutro postaram się zamieścić zdjęcia...o ile to wszystko wyschnie.
Odpowiedz
No jestem ciekaw jak wygląda H84 na modelu. Sam się zastanawiam nad użyciem go jako bazy.
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Jak wygląda? Ano tak:
Efekt moich wczorajszych zmagań z materią, Zmagania, dlatego że po 24 godzinach od malowania Humbrolem 84 (niestety skończyła mi się jedna z Tamyii do mieszania ), całość jest jeszcze mało sucha. Mam nadzieję, że wyschnie. (chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do farb Tamyii ;o) )
Jak całość wyschnie porobię jeszcze trochę rozjaśnień (zastawiam się nad kafelkowaniem).
Póki co prezentuje się następująco:

İmage
İmage

W ramach prac waloryzacyjnych, stwierdziłem że muszę dopancerzyć wóz, co by utrudnić życie tym, którzy będą chcieli, naszym starszym braciom w wierze, lobem zapodać jakąś wybuchową niespodziankę do koszyka Big Grin
Szaleństwo z fornirem:
İmage
İmage
Odpowiedz
Chyba jest już suchy. Pozwoliłem sobie na rozjaśnienie paru elementów. Pomalowałem również parę drobnostek, w tym wyrzutnie granatów dymnych oraz km'y. Przygotowałem sobie również mały poligon doświadczalny:
İmage

Jakby nie wyszło, coś na pocieszenieBig Grin
İmage

Do rzeczy:
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Odpowiedz
Dobry kolor! Ręczysz głową za fotki? ^^
İmage
Odpowiedz
No przyznaję, że ten kolor jest naprawdę dobry!!
Czemu opony na kołach malowałeś połyskiem?

p.s. Skąd masz taśmę do półcalówki??
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Tomku, ręczę głową a nawet...zadkiem Big Grin
Opony błyszczą, bo...je za mocno napompowali! Tongue
A tak serio, to odkąd pamiętam, bandaże na kołach maluję zawsze moją ulubioną czarną Pactrą, ona przeważnie jest delikatnie połyskliwa. Tu tym lepiej się to sprawdza, bo będzie jeszcze mały łoś. Na wykończenie dam matowego Valejo...ale do tego to jeszcze sporo wody upłynie.
Odpowiedz
Dawno nic się tu nie działo. Nie oznacza to, że z moja "pokraka" stoi, wręcz przeciwnie wciąż coś się dzieje, w ramach ćwiczeń praktycznych nad improwizowanym opancerzeniem...prawie skończyłem inny model...tak jakoś rozpędem :mrgreen:

Tu gotowe "opancerzenie" (trza tylko urżnąć nóżki):
İmage

no i efekt prac pomocniczych:
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

İmage

BeWuP pewnie kiedyś doczeka się podstawki o ile zostanie ukończony.
Monster'a czeka jeszcze parę zabiegów (mam nadzieję) upiększających. Trzeba go odrobinę "wygasić", bo straszny z niego łaciatek. To myślę nastąpi wkrótce.
Odpowiedz