TAKOM zapowiedzi i nowości
Semafor.
Pzdr
Odpowiedz
Albo kluczyk do nakręcania czołgu ,bo ta wersja była na sprężynowy napęd Big Grin
Markuś I no to od tego powinni zacząć .
A inspiracji nie ma co szukać w dioramach już wykonanych bo pełno ich na archiwalnych zdjęciach .
Ot chociażby pokazująch autentyczną scenę tankowania tego pieroga z setki jak nie lepiej małych kanistrów przywiezionych przez ciężarówkę .Idea
Odpowiedz
Są już artoboksy "jedynek"
İmage
İmage
Odpowiedz
Takie nowinki 
Gruba Berta  Cool  Odjazd chyba sobie ją kupię  Big Grin
İmage

I jakiś buldożer
İmage
Odpowiedz
No no Big Berta ,no to trzeba szykować materiały do Podeusa tudzież jakieś lokomobili która pociągnie ten zestawik Big Grin
A swoją drogą cieszy taki wysyp pierwszowojennego sprzętu .
Odpowiedz
Apropo Marka I czy ktoś wie kiedy ukarze się u nas .?
Odpowiedz
Niby szanse są na grudzień, ale na mojego nosa to raczej będzie styczeń.
Mk V miał być w sprzedaży pod koniec września, mamy koniec października i ani widu ani słychu.
Odpowiedz
Wczoraj narzekałem, że MK V jeszcze nie ma, a dzisiaj bach, w LM już dostępna  Big Grin  
Na święta pewnie trafi do nas. Model chyba cięższego kalibru, bo wysyłka 24$
Odpowiedz
İmage
Big Grin
Odpowiedz
(23-10-2015, 12:08)JanuszF napisał(a): Wczoraj narzekałem, że MK V jeszcze nie ma, a dzisiaj bach, w LM już dostępna  Big Grin  
Na święta pewnie trafi do nas. Model chyba cięższego kalibru, bo wysyłka 24$

Za wysyłkę prawie 10$ więcej, niż do USA. Poza tym LM za wysoko się ceni, jeśli chodzi o modele chińskich producentów. Taniej można kupić na ebay, czasami na AliExpress (jeśli ma się zniżki u danego sprzedawcy ...).
Odpowiedz
Jeżeli o ten model chodzi to polecam u nich zakup.
Przesyłka w baardzo fajnej cenie i doskonała obsługa.
Odpowiedz
(24-10-2015, 09:21)cooper69 napisał(a): Jeżeli o ten model chodzi to polecam u nich zakup.

60$ to fajna cena? Nie przesadzaj. Trzeba trochę poczekać i model pokaże się na ebay za mniej, niż 50$ z wysyłką pocztową, ale to, niestety dla niektórych osób w gorącej wodzie kąpanych, będzie wielkie wyzwanie: uczestniczyć w aukcji bez opcji "kup teraz"... . Jakiekolwiek zestawy blach, koła i dodatki z żywicy (E.T.Model, Voyager, ...) można w tym sklepie kupić w bardzo dobrej cenie (wysyłka gratis nawet przy jednym zestawie, ekspresowa wysyłka blach, które mają na stanie; ściąganie rzeczy, których nie mają w sklepie trwa ok. 1 miesiąca, ale podchodzą do wszystkiego bardzo profesjonalnie).
Odpowiedz
(24-10-2015, 12:06)Tuniek napisał(a):
(24-10-2015, 09:21)cooper69 napisał(a): Jeżeli o ten model chodzi to polecam u nich zakup.

60$ to fajna cena? Nie przesadzaj. Trzeba trochę poczekać i model pokaże się na ebay za mniej, niż 50$ z wysyłką pocztową, ale to, niestety dla niektórych osób w gorącej wodzie kąpanych, będzie wielkie wyzwanie: uczestniczyć w aukcji bez opcji "kup teraz"... . Jakiekolwiek zestawy blach, koła i dodatki z żywicy (E.T.Model, Voyager, ...) można w tym sklepie kupić w bardzo dobrej cenie (wysyłka gratis nawet przy jednym zestawie, ekspresowa wysyłka blach, które mają na stanie; ściąganie rzeczy, których nie mają w sklepie trwa ok. 1 miesiąca, ale podchodzą do wszystkiego bardzo profesjonalnie).

Model kosztuje 51.37 USD, a ja za moje ostatnie zakupy (2 x Sherman) zapłaciłem za przesyłkę 14,72 USD. Na tych 2 Shermanach oszczędziłem w stosunku do tego co można dostać u nas  z przesyłką ponad 100 zł.

Oczywiście każdy robi jak uważa.
Odpowiedz
Boksarcik Berty
İmage
Odpowiedz
Inboks męskiej jedynki Big Grin
http://www.themodellingnews.com/2015/11/...heavy.html
Odpowiedz