M1 ABV - DML + D.E.F. 1:35
Też mnie to czeka przy Leopardzie. Bartek powodzenia!!
Paweł czemu Ty, do cholery, żadnych modeli nie pokazujesz??!! Wink
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
(28-09-2013, 12:08)Marcin Podraza napisał(a): Też mnie to czeka przy Leopardzie. Bartek powodzenia!!
Paweł czemu Ty, do cholery, żadnych modeli nie pokazujesz??!! Wink

Bo się wstydzi! Shy
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
(28-09-2013, 12:08)Marcin Podraza napisał(a): Paweł czemu Ty, do cholery, żadnych modeli nie pokazujesz??!! Wink

Parę wstawiłem "na fejsie', poza tym nie mam aparatu dobrego. Mam CANONA A1200 ale jest beznadziejny do celów modelarskich. Jak znajdę pracę to muszę kupić jakiś cykacz bo modele stoją a nikt ich poza mną nie ogląda :-(
Zakup w MARTOLI portfela nie boli
Odpowiedz
W zasadzie to jak ten wynalazek działa w praktyce? Na rympał i wpieriod?
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz
Działaj kolego działaj. Model bardzo ciekawy, i już bym chciał zobaczyć jak będzie się prezentował po złożeniu. Wink

(28-09-2013, 12:28)Paweł Czarnocki napisał(a): Parę wstawiłem "na fejsie',
To może jednak dasz się namówić i zrobisz jakąś galerię? Skoro wstawiasz zdjęcia "na fejsie" tu też możesz. Big Grin
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Cześć!

Na razie gąsienice wyczerpały moje i tak duże pokłady cierpliwości, więc wziąłem się za wieżę, Pawle, jakoś nie umiałbym zrobić tylko połowy gąsienic, takie "zboczenie zawodowe", często przykładam się do rzeczy, których na końcu i tak nie będzie widać :)
Wieża prawie skończona, wieżyczka dowódcy położona na sucho, ale widać, że jest trochę za mała, docelowo nabędę jeszcze Abramsa z Italeri, z którego wykorzystam wieżyczkę dowódcy i wnętrze przedziału kierowcy i parę innych detali. Wieżyczkę muszę wziąć z Italki, gdyż konwersja zawiera samą wieżyczkę bez włazu i mocowania półcalówki, a w zestawie Panther II jest zupełnie inna wieżyczka, identyczna jak w wozach M113.
Następnym krokiem będzie zrobienie wyrzutni ładunków MICLIC, których zaczątki widać na dwóch ostatnich zdjęciach. Jak na razie mam z nimi najwięcej problemów- mnóstwo prostowania i szlifowania, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :)
Udało mi się też znaleźć bardzo dobry walkaround tego pojazdu, i muszę stwierdzić, że konwersja ma dosyć dużo uproszczeń, ale nie będę tego poprawiał, bo znów wpadnę w niekończącą się spiralę dorabiania śrubek i innych pierdół.

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
İmage
Odpowiedz
No i jest głowa "pająka". :)
Pięknie!!
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Kurde Bartku już jest zawaliście i bardzo mi się podoba
Czekam na więcej .
Odpowiedz
Świetnie to wygląda.
Szkoda, że ta konwersja tyle kosztuje, bo sam chętnie bym zrobił ten model.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
(30-10-2013, 21:20)Sebastian Janiszewski napisał(a): Świetnie to wygląda.
Szkoda, że ta konwersja tyle kosztuje, bo sam chętnie bym zrobił ten model.

Daj "chinolom" 14 miesiecy - nie dłużej gwarantuję. Zrobili HETA, zrobili D9 to i taki patyczak zaraz wyskoczy w nowościach 2014\15
Odpowiedz
Cześć,

zabawy ciąg dalszy.
Powoli wykańczam wyrzutnie MICLIC, czekam tylko na małą przesyłkę z elementami, żeby je ostatecznie skończyć.
Zabrałem się też za urządzenie do zaznaczania przejść w polach minowych LMS (Lane Marking System), które to będzie zamontowane na płycie nadsilnikowej:

İmage

Kontenery z ładunkami MICLIC i wyrzutnie:

İmage

Docelowo, żeby nie było za nudno jedna z wyrzutni będzie w pozycji otwartej:

İmage

Pokrywy wyrzutni ( dodałem trochę detali, zamocuje na nich też trochę rzeczy osobistych załogi-plecaki i różne pakunki)

İmage

Wspomniany wcześniej LMS ( jeszcze niekompletny ) :

İmage

İmage

İmage
İmage
Odpowiedz
Podobny do Twojego

http://www.armorama.com/modules.php?op=m...artid=5252
Odpowiedz
Bartek policzył śrubki i jest załamany, dlatego warsztat stoi Tongue
İmage
Odpowiedz
No niestety wpadł mi w ręce bardzo dobry walkaround tego pojazdu. "Załamany" to mało powiedziane, ehh gdyby to tylko o śrubki chodziło :)
İmage
Odpowiedz
Znam ten ból. Z drugiej strony... jak to tak bez dokumentacji?... No nie da się.
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości