M1151 - Academy 1:35
Wygląda trochę jak nosorożec Winkco mi się podoba , działaj dalej .
Odpowiedz
Dzięki Rafał.

(30-10-2013, 20:10)Mirek66 napisał(a): Wygląda trochę jak nosorożec Wink
Ma zamontowanego nosorożca to tak wygląda. Wink
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
No to kolejna aktualizacja.
Znalazłem jedno fajne zdjęcie:
http://s1078.photobucket.com/user/kubisz...0.jpg.html
Spodobała mi się taka konfiguracja anten dlatego dokupiłem sobie kolejny dodatek.
Anteny Voyagera: PEA252Modern US VHF/UHF High Power Broadband Vehicle Antennas
İmage
Jako, że większość modeli M1151 jest uzbrojonych w półcalówki ja postanowiłem zamontować granatnik Mk19
Voyager daje ładny żywiczny korpus, ale kiepską lufę dlatego kolejny mały zakup,
İmage
I wyszło coś takiego:
İmage
İmage

Poza tym nie wiele się dzieje.
W dalszym ciągu kontynuuję prace przy zawieszeniu i dole pojazdu:
İmage
İmage
İmage
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie po "małej przerwie".  Wink
Niewiele działo się w moim warsztacie modelarskim przez ostatnie dwa lata, ale coś tam działałem.
Między innymi dłubałem coś takiego:
İmage
İmage
Obecnie jeden model jest skończony, a drugi prawie.
Postanowiłem zatem, że najwyższa pora zabrać się za M1151. Na chwile obecną model prezentuje się mniej więcej tak:
İmage
İmage
İmage
İmage
Nad wieżą działałem już kilka miesięcy temu tylko nie dawałem zdjęć.
Niestety teraz się zorientowałem, że zrobiłem sporego babola. ale teraz już niestety nie będę tego poprawiał, ponieważ praktyczne wszystkie blachy są polutowane. Nie mówię jaki to błąd bo na pewno się zorientujecie.  Tongue
Zapomniałem trochę na jakich ustawieniach aparatu robiłem zdjęcia. Jeszcze nad tym popracuję, a poza tym muszę się zaopatrzyć w jakieś czarne tło do fotografowania.
Na razie tyle. Czekajcie na dalsze postępy. Postaram się żeby nie było to za dwa lata.  Big Grin
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
No nieźle, trochę obrodziło warsztatowo modelami - Pozdrawiam  i świetnych malunków życzę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(01-11-2016, 20:21)Jacek Cieślak napisał(a): No nieźle, trochę obrodziło warsztatowo modelami - Pozdrawiam  i świetnych malunków życzę.

Dzięki Jacku. M48 już prawie wymalowanie, a przy M1151 mam jeszcze mnóstwo roboty, ale będę walczył.

Tak przy okazji jakiś moderator mógł by przenieść mój wątek do pojazdów współczesnych?
Jakoś tak Humvee dziwnie się prezentuje w pojazdach używanych do końca drugiej wojny światowej. Big Grin
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Uhuhu, grubo poszło, fajne te błotniki z blachy. Jaki to babol? Big Grin Bo się nie znam.
Odpowiedz
(02-11-2016, 19:37)Marcin Szelenbaum napisał(a): Jaki to babol? Big Grin Bo się nie znam.

Marcin konkretnie chodzi o właz w wieży.
Właz dzieli się na dwa elementy. Ten mniejszy element z przodu powinien opaść po otwarciu całości, a ja zrobiłem rozłożony na stałe.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
gdybyś nie powiedział to mało kto by to widział. Oczywiście ma być bez skazy i ma być radość :)
Odpowiedz
Prace trwają.
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

Jak widać trochę zrobiłem. Powoli działam z elektroniką od Voyagera. Została mi do zrobienia najgorsza robota czyli dach.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Prace trwają.
İmage
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Koniec budowy. Teraz pora na najmniej lubiany przeze mnie etap czyli malowanie.
Tak to wszystko wygląda:
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Rozumiem Twój ból.
Chociaż to podobno mija wraz z kolejnymi ulepkami.
Odpowiedz
Brick 
(15-01-2017, 14:44)cooper69 napisał(a): Rozumiem Twój ból.
Chociaż to podobno mija wraz z kolejnymi ulepkami.

No nie wiem. Modelarstwem z przerwami większymi i mniejszymi zajmuję się już dwadzieścia parę lat ( stary już jestem  Tongue  ) i jakoś nadal mam awersję do malowania.
Teraz i tak już jest lepiej, bo kiedyś miałem rozgrzebane kilkanaście modeli, a teraz tylko kilka. Big Grin Kiedyś będzie to trzeba pomalować, bo w magazynku czeka jeszcze z pięćdziesiąt modeli, i głupio by było zostawić to wszystko bez wykończenia. Wink
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Ja po ponad 20-tu latach wróciłem do tematu.

Na razie zrobiłem 4 modele i staram się zacząć i skończyć.
Jakoś już wychodzi choć jeszcze dłuuuga droga przede mną. O ile sklejanie i robienie od podstaw/przerabianie to mój żywioł to malowania zawsze się obawiam.
Odpowiedz