Diorama 1/35 - Raczej Włochy
Dawno nie prowadziłem żadnego warsztatu na PancernymKlinie. Udało mi się spotkać kiedyś Tomka Hejmo osobiście i powiedział mi, że olałem Pancerny Klin ale to nie prawda. Ja po prostu zapomniałem o PancernymKlinie Shy - nie wiem czy to może nie znacznie gorzej niż olewanie. Jakiś tydzień temu zajrzałem tutaj i szczęka mi opadła, jakie tutaj są świetne warsztaty prowadzone.
W związku z tym, że poziom prac tu pokazywanych jest tak wysoki to chciałbym i ja skorzystać z porad tak dobrych i doświadczonych modelarzy, licząc na to, że doradzicie mi w razie potrzeby przy mojej nowej dioramie.

Teraz do rzeczy :

Mam to:

İmage

i to :

İmage

Chcę pożenić oba zestawy w celu uzyskania czegoś na kształt pojazdu z zestawu firmy Lead Warriors :

http://www.leadwarrior.com/Lw35029.htm

Jeśli uda mi się uzyskać zadowalający wygląd Flakensteyra to dodam kilku pozorantów i wszystko umieszczę tu :

İmage

İmage

Pojazd chcę umieścić przed murami tak aby uzyskać wrażenie pojazdu poruszającego sie po drodze biegnącej przed domem (co jak mam nadzieję można zobaczyć oczami wyobraźni).

Licząc na wybaczenie za długą nieobecność, zapraszam do aktywnego udziału w warsztacie.

PS. Nazwa może się jakoś wyklaruje a jeśli nie to zostanie Włochy i tyle.
İmage
Odpowiedz
Witamy ponownieTongue Faktycznie długo Cię u nas nie było ale na szczęście wszystko wraca no normy:). Zestaw zapowiada się smakowicie.
Odpowiedz
(03-12-2013, 20:35)Korowiow napisał(a): Udało mi się spotkać kiedyś Tomka Hejmo osobiście i powiedział mi, że olałem Pancerny Klin

Toż to w Bytomiu było Big Grin

Miło że wpadłeś, powodzenia w pracy!
İmage
Odpowiedz
Zapowiada się ciekawie. Podstawka już jest, więc apetyt rośnie.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Zdjęcia z początku wątku zostały zjedzone przez internety ale coś poszukam na dysku żeby uzupełnić. Po przerwie na pierwszowojenną przygodę odświeżam temat

Budynek już prawie gotowy :

Z dlasza

İmage

İmage

İmage

Z bliższa

İmage

İmage

İmage

Z roślinami

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
İmage
Odpowiedz
Ładny. Jedyny mały mankament to dachówka - chodzi mi o styl. Chyba powinien być troszkę inny rodzaj (niesymetryczny) i odstep pomiedzy nimi. Ale z dalsza wygląda dobrze. Działaj dalej.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
No domek całkiem całkiem... podoba mi się ten murek, krzaki na ścianie tez sa niezłe:)
Odpowiedz
Shocked 
Dzięki Wink
İmage
Odpowiedz
Śliczne toto.
Odpowiedz
Bardzo ładnie, czekam na kontynuację, mam nadzieję, że nie wybierasz się nigdzie na wakacje w tym roku :))
Odpowiedz
Dzięki za komentarze. Co do wakacji to jeszcze nie wiadomo więc robię dalej.
Zabudowania poszły na razie w odstawkę. Przyszedł czas na auto.
Jak dla mnie Leadwarrior jest zbyt drogi dlatego udziergałem sobie własnego. Nie tak ładny i profesjonalny ale mój i taniutki :

İmage

Poskładałem na sucho tackitem i jest tak :

İmage

İmage

İmage

İmage

Brakuje jeszcze trochę drobnicy - nitów, śrub, zamknięć itd., no i sucho złożony nie najlepiej trzyma geometrię ale wydaje się, że podążam w dobrym kierunku.
İmage
Odpowiedz
Świetna robota! Tak trzymaj.
Odpowiedz
Elegancko - pojazd wporzo :)
Odpowiedz
Się wakacjuję i mam ultralenia ale pogrzebałem co nieco przy Steyrze.

İmage

İmage

İmage

İmage

Tak to wygląda bez paki :

İmage

Mimo, iż miałem deklarację od Pawła-Tankmanii w sprawie odlania dodatkowych kół - dzięki Paweł jeszcze raz za chęć pomocy, postanowiłem odlać koła sam. Oczywiście nie wyszło idealnie ale jestem zadowolony.

İmage
İmage
Odpowiedz
Super sprawa... Wink
Odpowiedz