Pierwsze figurki-potrzebna pomoc
Witam zamierzam nauczyć się malować figurki, do tego celu zakupiłem zestaw ALPINE MINIATURES 35141 WSS PANZER COMMANDER SET , oraz zestaw farb VALLEJO Model Color Set 70107 - WW II German i VALLEJO Panzer Aces Set 70179 - Camouflage Colors . Recenzja tego zestawu tutaj http://www.themodellingnews.com/2012/06 ... erman.html. Jak dotąd figurki zostały złożone i położyłem podkład , i tu moja prośba czy mogę pomalować im mundury na inny kamuflaż niż ten sugerowany przez instrukcję. A ten kamuflaż jest dla mnie zbyt trudny do zrobienia jak na pierwszy raz.
Odpowiedz
Żeś sobie figurki wybrał jak na pierwszy raz... To nawet ludzie z doświadczeniem w malowaniu figur omijają takie kamuflaże Big Grin
Odpowiedz
(06-09-2014, 21:02)Paweł Leszczyński napisał(a): Żeś sobie figurki wybrał jak na pierwszy raz... To nawet ludzie z doświadczeniem w malowaniu figur omijają takie kamuflaże Big Grin

Figurki dostałem od znajomego dłuższy czas temu , kiedyś się do nich przymierzałem ale dałem sobie spokój . Ale teraz postanowiłem się za nie wżąć
Odpowiedz
Cześć, nie wiem czy nie za późno ale ten "modlący się" czołgista ma typową kurtkę pancerniaków ss więc może być czarna, czapka musi być w kamuflażu, natomiast ten drugi jegomość jest tak sfotografowany, że nie widać dokładnie jaki to uniform więc przydałoby się więcej zdjęć. Ogólnie kamuflaże waffen ss to ciężka i dość skomplikowana sprawa tak jak napisał Paweł.
Pozdrawiam, Mariusz
Odpowiedz