Tytuł może potem jak cos fajnego wymyślę - 1/35
Nie ma się co obijać, trzeba robić.
Mam takie coś i nie zawaham się tego użyć.

İmage

Inspiracje :

İmage

İmage

İmage
İmage

İmage

İmage

İmage[/img]

Mam zamiar zbudować scenkę podobną do zdjęcia nr 2. Trzeba się spieszyć bo chociaż pomysł na scenkę powstał w mojej głowie już kilka lat temu to konkurencja nie śpi.
Dzisiaj na Facebook-owym fanpagu Acrilicos Vallejo znalazłem takie zdjęcie - ktoś wyraźnie inspirował się tą samą fotografią co ja.

İmage

PS. W większości zdjęcia pochodząz forum Dawny Gdańsk ale również z innych internetów.
İmage
Odpowiedz
Konkurencja się nie przejmuj - rób swoje. Widziałem kilka dioramek z trmwajką - wszystkie fajne bo temat sam w sobie wdzięczny.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jakbyś chciał, to mam kalkomanie do berlińskiego tramwaju (widać je tu na drugim zdjęciu w wątku: http://www.pancernyklin.pl/showthread.php?tid=1925 ).
Mogę odpalić, a co...
Odpowiedz
Hej Bartek,

Bardzo chętnie kupię od Ciebie te kalki. Nie wiem czy zdecyduję się na berliński bo dostałem info od Griefa na PWM, że ten model tramwaju jeździł tylko w Norynberdze ale co tam trochę S-F jakby co jeszcze nikogo nie zabiło.
İmage
Odpowiedz
(11-12-2014, 15:47)Korowiow napisał(a): Hej Bartek,

Bardzo chętnie kupię od Ciebie te kalki. Nie wiem czy zdecyduję się na berliński bo dostałem info od Griefa na PWM, że ten model tramwaju jeździł tylko w Norynberdze ale co tam trochę S-F jakby co jeszcze nikogo nie zabiło.

Oj tam kupię... Ja po prostu chcę odpłacić dobrym uczynkiem za dobre uczynki, które ktoś zrobił dla mnie. No wiesz, taki łańcuszek szczęścia. Big Grin
Wal na PW.
Odpowiedz
Świetny kolejny pomysł :)
Odpowiedz
Czas już pokazać co zdziałałem w tym temacie do tej pory. Temat jak dla mnie duży więc trochę się ślimaczy ale coś tam się jednak zadziało.
Spienione PCV, HIPS, balsa, żywiczne odlewy okien, gotowiec z Miniartu - ulica, dachówki Juweela - zajebioza.

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
İmage
Odpowiedz
(12-12-2014, 00:10)bartek72 napisał(a):
(11-12-2014, 15:47)Korowiow napisał(a): Hej Bartek,

Oj tam kupię... Ja po prostu chcę odpłacić dobrym uczynkiem za dobre uczynki, które ktoś zrobił dla mnie. No wiesz, taki łańcuszek szczęścia. Big Grin
Wal na PW.

Bartek, ostatecznie zdecyduję się na gdański - chociaż tam też taki nie jeździł ale to w końcu moje miasto jest.
İmage
Odpowiedz
Masz rozmach - robi wrazenie - ogrom pracy
Odpowiedz
zapowiada się bardzo dobrze!
İmage
http://caramba-miniatures.blogspot.com/
Odpowiedz
Fotki całości robią wrażenie. Będzie hicior!
İmage
Odpowiedz
Nie chce mi się, bardzo mi się nie chce ale robię...

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

Dużo zdjęć ale jeszcze dwa dodaję :

Na pierwszym mały kartonik od kolegi Griefa z zagranicy. Kartonik zawiera tabliczki znamionowe, informujące, żeby nie palić w tramwaju albo, że miejsce przeznaczone na bagaż albo, że od tego do śmego dnia tramwaj ma klimę czy tam inne ogrzewanie

İmage

Na drugim zaś moje wypociny. Pierwszy raz zrobiłem kalkę. Napisy z nazwą firmy, herb, numery i inne - widać wszystko.

İmage

Teraz czas na małe obicia i zadrapania a następnie mocne brudzenie , kurzem, pyłem, gruzem, deskami, cegłami i całym tym kramem, który leci na łeb jak się chałupa zawali.

AAA.. jeszcze mi się przypomniało co pociążki nie mają jeszcze kilku części ale to szczegół jest - potem będą. Jeśli coś jest niedomalowane to będzie domalowane potem.
İmage
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem - świetna robota
Pozdrawiam
Odpowiedz
Wiem że gdyby Ci się tak chciało ja niechce to zapewne dawno już byś skończył .
Jednak widząc eleganckie malowanka nie sposób zapytać co i jak było robione .
Ze szczególnym uwzględnieniem drewna w tym pancernym wozie Big Grin
Podziwiam też kalkomanie własnej roboty , fajna sprawa ale jak ?
Odpowiedz
Cytując klasyków: "popatrz pan jakie to ładne".
Podoba mi się, podoba.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości