Tytuł może potem jak cos fajnego wymyślę - 1/35
Dziękuję, dziękuję.
İmage
Odpowiedz
No nie wiem, tramwaj do klepania, budy do remontu. Lipa Panie. :p Za ładnie to idzie, a na serio "zazdraszczam".
Odpowiedz
Piękna sprawa!
Zazdroszczę wytrwałości przy takim ambitnym projekcie!
Odpowiedz
Ja również chciałem wyrazić zachwyt, a co!
Genialna sprawa!
Odpowiedz
Dzięki Panowie, się rumienię.
Trochę podgoniłem :

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

Tak zaczynałem z gruzem :

İmage
İmage
Odpowiedz
Pod wrażeniem nadal pozostaję wielkim :O
Natomiast co do tej wielkiej kupy gruzu mam pewne zastrzeżenia (pewnie przedwczesne, bo to przecież wcale nie koniec). A mianowicie póki co sprawia ona wrażenie przywiezionej w wywrotce, że tak bym to określił... OK, są cegły, są belki i deski stropowe, ale powinny być tam jeszcze jakieś kawałki mebli, może rama obrazu, może jakaś rura... No wiesz, coś innego niż tylko deski i cegły.
Wybacz bezczelne uwagi, ale diorama szykuje się prima sort, więc i oczekiwania publiczności są duże. To nie jest mecz Huragan Wołomin - Mazur Radzymin, ale Real Madryt - Bayern Monachium, jeśli wiesz co mam na myśli. Wink
Odpowiedz
To jest coś co chętnie bym na żywo zobaczył.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Dzięki Panowie,

Bartek, sytuacja o której piszesz czyli meble fragmenty wyposażenia mieszkań to raczej rzadkość gdy dom zawali się w całości. elementy wyposażenia mogą przetrwać gdy część domu nie ulegnie zniszczeniu.
Inaczej dziesiątki ton gruzu łamią wszystko i grzebią a to co zostaje to gruz, cegły i kawałki drewna.

Znalazłem zdjęcie jednej z gdańskich kamienic która zawaliła się z powodu jakichś budowlanych usterek. Zniszczenia są podobne do takich jak u mnie. Dodatkowo ja odtwarzam kamienicę zawaloną w wyniku bliskiego wybuchu bomby a więc siły działające są jeszcze większe.

İmage
İmage
Odpowiedz
No dobra, dałem się przekonać. Cool
Odpowiedz
Podziwiam kolegę za ogrom włożonej pracy i trud! Na dioramie szczerze powiedziawszy podoba mi się wszystko. Kopara opada Cool
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Jest bajer - zdecydowanie pamiętaj o kurzu (pyle) który powinien być wszechobecny, na szczęście to Twoje wyzwanie, ja już dawno bym poległ. Powodzenia.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dziękować.

Jacek, to koniec wojny dla Gdańska - marzec mokro było, więc kurz zamienił się w błoto.
İmage
Odpowiedz
Gotowe i nawet udało się wymyślić tytuł.

İmage

Galeria
İmage
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości