M3A3 Bradley
Panowie że właśnie składam tytułowy pojazd mam pytanie czy te pojazdy na zdjęciach to wersja M3A3 czy M2A3 ?

İmage
İmage
Odpowiedz
Ten drugi to najprawdopodobniej M3A2, przynajmniej taką odpowiedź dostałem jak pytałem.
İmage
Odpowiedz
Jedno jest pewne. Nie są to wozy w wersji A3. Na zdjęciach nie widać aby posiadały głowicę CITV (Commander Independent Thermal Viewer), która montowana jest z prawej strony wieży. Ponadto widzę (o ile mnie wzrok nie myli), że Bradley'e na zdjęciach które zamieściłeś posiadają starszy typ przyrządu obserwacyjno-celowniczego-który oprócz odrobinę innego kształtu posiada dodatkową klapę odchylaną ku górze;czego nowsze celowniki już nie miały. Na zdjęciach nie widać górnej klapy przedziału desantowego, oraz oraz boków tylnej części kadłuba, a to są miejsca po których można odróżnić najprościej M2 od M3( inne umiejscowienie peryskopów i kształt górnej klapy), podobnie jest z tylną klapą która w wersji M3 nie posiada portów strzeleckich. Odezwij się na prv
Odpowiedz
Może komuś się przyda w przyszłości, sporo zdjęć wersji M3A3 , jak na złość znalazłem tą stronę po zaczęciu malowania mojego modelu http://tank-masters.de/?page_id=2318
Odpowiedz