Pz.kpwf.III ausf.E - Dragon 1/35
Sherman skończony więc pora na germańca, o takiego:

İmage

Jest to mój pierwszy Dragon "smart". Detal jest naprawdę super. Co prawda jest to okupione mnóstwem części - czasem mi się wydaje że chińskich ludzików trochę poniosło przy projektowaniu, ale klei sie dobrze i spasowanie jak na razie bardzo dobre.

Na razie tyle:

İmage

İmage
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Hoho, kolejna koło Grzesiowej trójeczka. Jakbym nie był tak przysypany innymi rozpoczętymi modelami to chętnie bym się przyłączył ze swoją N-ką.
İmage
Odpowiedz
Tomek, też mam N-kę Dragona. Może kiedyś się zgadamy i razem warsztaty odpalimy? Do tego mam jeszcze L-kę i czaję się na H. Do tej ostatniej chcę dołożyć worki z Panzer Artu i zrobić ja jako DAK.
Krzysiek
Odpowiedz
Nie ma sprawy, do końca roku powinienem się odgrzebać z tym co mam pozaczynane Big Grin
İmage
Odpowiedz
Mój ulubiony czołg :)
gdzie go zdobyłeś?
Odpowiedz
Na portalu aukcyjnym, ale nie alledrogo.
Krzysiek
Odpowiedz
Pytam bo chciałbym sobie własnie sprawic jakiegoś pazner III w dobrej cenie z DML:)
Odpowiedz
W zasadzie dobra cena to tylko Chiny/Korea. W Europie będzie ciężko, no chyba że się jakaś okazja trafi.
Krzysiek
Odpowiedz
Jeszcze niedawno (no, może dwa miesiące temu) na allegro były F-ki za około 150 zł, a ja z kolei ponad miesiąc temu kupiłem za niecałe 150 zł N-kę na Winterkettenach (w cenie przesyłka).
Uważam, że to dobre ceny za Smart Kity z Magic Trackami (a coraz to większa rzadkość).
Niestety teraz kursy walut nie robią dobrze cenom modeli...
Odpowiedz
(14-01-2015, 17:14)bartek72 napisał(a): ponad miesiąc temu kupiłem za niecałe 150 zł N-kę na Winterkettenach

Czyżbym wyczuwał trzeciego chętnego na projekt grupowy?
İmage
Odpowiedz
Do niego mam Friule, ale te magic track wyglądają całkiem przyzwoicie. Zastanawiam się nad ich wykorzystaniem i sprzedażą Friuli, ale jeszcze nie zdecydowałem.
Krzysiek
Odpowiedz
(14-01-2015, 17:16)Tomasz Hejmo napisał(a):
(14-01-2015, 17:14)bartek72 napisał(a): ponad miesiąc temu kupiłem za niecałe 150 zł N-kę na Winterkettenach

Czyżbym wyczuwał trzeciego chętnego na projekt grupowy?

Oj tam, to nic nie znacząca poszlaka. Mam przecież jeszcze B, E, H, J oraz M. Blush
A chęci są, tylko czasu mało.
Odpowiedz
Moja ulubiona wersja trójki. Obserwuję sly
Odpowiedz
Sprostowanie do wcześniejszego posta - nie L tylko J. Wiec jak dobrze pójdzie i w końcu łyknę tę H to będę miał trzy takie jak ty Bartek. A z tą N-ką to faktycznie można by pomyśleć, ale z dużym wyprzedzeniem - może przyszły rok?
Fajnie Konrad że wpadłeś.
Krzysiek
Odpowiedz
Właśnie Bartku takiej okazji szukam. Chciałbym skleić taką trójkę...projekt grupowy to byłoby coś :)
Odpowiedz