Abrams M-1A1 / Dragon + dodatki
Cześć!

Ponieważ gdzieś od roku nie mogę skończyć żadnego modelu i mam rozgrzebanych chyba z pięć całkowicie różnych "projektów" to pomyślałem, że może konkurs jest dobrą metodą na zmobilizowanie się i skończenie czegoś, co się zaczęło... (żona bardzo się ucieszyła). Problem polega na tym, że w konkursie nie mogą brać udziału modele zaczęte..., w związku z czym rozgrzebuje kolejny model Big Grin

Planuje zrobić z pudełek (kilku), bez wielkich przeróbek (w tym modelu zresztą nie są potrzebne)... Skoncentruje się na Dragonie, blachach Voyagera, gąskach metalowych i jakiś innych aftermarketach... Chce zobaczyć, co z takiego czegoś da się wycisnąć.... Konkretny czołg jeszcze nie wybrany, ale robota będzie ze zdjęcia, nie z instrukcji. Coś tam z jakiejś (którejś) wojny irackiej...
Warsztat prowadzić będę jedynie w ramach konkursu na tym Forum. Na PWM i MW postanowiłem zakończyć aktywność. No i to chyba tyle...

Pozdrawiam
Shy

İmage
Odpowiedz
(13-01-2015, 22:02)Dorotka napisał(a): może konkurs jest dobrą metodą na zmobilizowanie się i skończenie czegoś, co się zaczęło... (żona bardzo się ucieszyła)

Z żoną też Ci się zdarza? Huh To ze mną jeszcze tak źle nie jest Big Grin

Pomijając typowe dla mnie złośliwości, życzę powodzenia w walce z plastikową materią.
İmage
Odpowiedz
Będę zaglądał, bo bardzo lubię ten czołg. Mój, nie tak zacny model, czeka na swoją kolej.
Odpowiedz
(13-01-2015, 22:14)Tomasz Hejmo napisał(a):
(13-01-2015, 22:02)Dorotka napisał(a): może konkurs jest dobrą metodą na zmobilizowanie się i skończenie czegoś, co się zaczęło... (żona bardzo się ucieszyła)

Pomijając typowe dla mnie złośliwości, życzę powodzenia w walce z plastikową materią.

Jak będziesz miał trzecią żonę to ogarniesz istotę rzeczy Big Grin
Odpowiedz
(13-01-2015, 22:15)Dorotka napisał(a):

Hyhy, ja mam dopiero pierwszą... Dodgy

Lubię ten złom. Jeśli dokończysz, to będę podglądał do końca Cool
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz

Trzecią czy trzy? Bo to drobna, ale ważna, różnica Tongue
İmage
Odpowiedz
(13-01-2015, 22:33)Tomasz Hejmo napisał(a):

Trzecią czy trzy? Bo to drobna, ale ważna, różnica Tongue

Ja już stary jestem, to sobie sam odpowiedz ... Tongue

offtopic
Odpowiedz
Stary człowiek i może Big Grin Tongue

Dobra, koniec OT bo się już nie bardzo masz gdzie wyprowadzić Big Grin
İmage
Odpowiedz
Jak to mówią - do trzech razy sztuka Angel

Cieszy mnie niezmiernie Dorotka na gąsienicach Big Grin
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz
(14-01-2015, 02:15)Sleepwalker napisał(a): Cieszy mnie niezmiernie Dorotka na gąsienicach Big Grin

Ja muszę pracę pisać, a Ty mnie takimi hiciorami torpedujesz Big Grin
İmage
Odpowiedz
(14-01-2015, 11:19)Tomasz Hejmo napisał(a):
(14-01-2015, 02:15)Sleepwalker napisał(a): Cieszy mnie niezmiernie Dorotka na gąsienicach Big Grin

Ja muszę pracę pisać, a Ty mnie takimi hiciorami torpedujesz Big Grin

Siedzi na Dalekim Wschodzie, nudzi się i wypisuje takie bzdety zamiast swój czołg robić (albo samolocik)... Przecież u niego to nawet nie wiadomo jaka pogoda jest, nie wspominając o godzinie...

Cool
Odpowiedz
Shy

No dobra... Zdecydowałem się trochę podnieść sobie ciśnienie... Najpierw małym pudełeczkiem:

İmage

A później większym:

İmage

Został mi tylko wybór gąsienic (muszę poczytać, optuję za tym ale nie wiem czy warto: http://www.panzerfux.de/Sort-by-nation/1...86&p=19486) i lufy (też muszę poczytać)...

Zastanawiam się nad wykorzystaniem tego:

İmage

i zrobieniem czegoś podobnego do tego (tylko bez pługu):

İmage

Wszelkie sugestie mile widziane... Niestety właśnie wysłałem przelew, więc jesteście skazani na moje smędzenie.... No chyba, że mnie zbanujecie zanim wpłynie na konto...

Shy
Odpowiedz
Godzina 20.47, temperatura 28 st C (odczuwalna 31 st C), wilgotność 74% (o , jaka niska!), pochmurno. No i noc kompletna.

Challenger się robi (a roboty kupa wielka) i się niebawem ujawni w całej swej krasie (krórej i tak nie będzie widać).

Aha juz 20.49...
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz
No, na bogato ten Voyager. Wrzucisz skan instrukcji? Niedawno sam zakupiłem 3535, więc jestem zainteresowany Wink
İmage
Odpowiedz
(14-01-2015, 13:56)Tomasz Hejmo napisał(a): No, na bogato ten Voyager. Wrzucisz skan instrukcji? Niedawno sam zakupiłem 3535, więc jestem zainteresowany Wink

Wrzucę, ale wieczorem... Od cholery tego jest, tzn. z 8 stron Big Grin
Odpowiedz