Abrams M-1A1 / Dragon + dodatki
Dobre gąsienice są z Bronco, łatwo można zmęczyć gumowe nakładki.
İmage
Odpowiedz
Voyager pozwoli ci zbudować pakiet TUSK o ile dobrze widzę. Wtedy te rury do brodzenia nie mają racji bytu raczej.
Fajną całkiem lufę robi RB Model, ale co ci przeszkadza zestawowa lufa która jest bardzo ładna?
Pozdrawiam, Michał
Odpowiedz
(14-01-2015, 14:56)Krocionorzec napisał(a): Voyager pozwoli ci zbudować pakiet TUSK o ile dobrze widzę. Wtedy te rury do brodzenia nie mają racji bytu raczej.
Fajną całkiem lufę robi RB Model, ale co ci przeszkadza zestawowa lufa która jest bardzo ładna?

Tia ... Masz rację. Z rur do brodzenia rezygnuję... Co do lufy, to jakoś odruchowo napisałem Tongue Mówisz, że ładna to przyjrzę się jej ...

:)
Odpowiedz
Obiecana instrukcja zestawu Voyagera Cool

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
Oż kurna, ale mordęga... Powodzenia w każdym razie, ja się chyba nie podejmę.
İmage
Odpowiedz
(14-01-2015, 19:29)Tomasz Hejmo napisał(a): Oż kurna, ale mordęga... Powodzenia w każdym razie, ja się chyba nie podejmę.

Trochę jest... Muszę pasty do lutowania dokupić Big Grin
Odpowiedz
Ja lutuję na cynę. Samo lutowanie nie będzie w większości czymś arcytrudnym, ale wyszlifowanie i powyginanie tego wszystkiego...
İmage
Odpowiedz
(14-01-2015, 19:33)Tomasz Hejmo napisał(a): Ja lutuję na cynę. Samo lutowanie nie będzie w większości czymś arcytrudnym, ale wyszlifowanie i powyginanie tego wszystkiego...

Ja wiem... Ty masz niecny plan zniechęcenia mnie.. Ale Ci się nie uda Tongue
Odpowiedz
Tyle blaszanego dobra , aż lutować się zachciewa Tongue
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
(14-01-2015, 19:42)Produdi napisał(a): Tyle blaszanego dobra , aż lutować się zachciewa Tongue

I to jest właściwa postawa! Może pójdę w tę stronę... Murek, płyty, trochę piasku, jakieś kępy trawy...

İmage
Odpowiedz
Jestem za! Nawet mniej jeśli chodzi o aranżację scenki, ale o malowanie tego Abramsa, czyli zakurzone kamo plus pustynne panele opancerzenia.
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz
Shy

Też mi się podoba to połączenie chociaż ni cholery nie wiem jak mi to wyjdzie na modelu. Czołg należy do 8. kompanii 1. Batalionu 35. Pułku Pancernego (8 Company 1.st Battalion 35th Armored Regiment), który brał udział w operacjach Desert Shield i Desert Storm (1990 i 1991 r.). Z tego co się zorientowałem czołgi tego oddziału (a przynajmniej ich część) miała standardowy europejski kamuflaż z doczepionymi TUSKAMI w kolorze pustynnym. O ile ktoś z Kolegów dysponowałby zdjęciami pojazdów w tej konfiguracji i w tym kamo, będę wdzięczny. Oczywiście najchętniej gdyby byłby to jeden czołg... Z góry dzięki!

Jeżeli chodzi o sam model to żenująco-powolny postęp prac objął wycięcie i obrobienie wszystkiego, co ma znaleźć, się na dole... Można już za chwilę będzie to pokleić, polutować (jak przyjdzie do mnie KOKA), poszpachlować i scalić z "górą"...
W kwestii gąsienic zdecydowałem się na FRIULMODEL ATL-155 (mam wątpliwości, co do szerokości). Te z SK35 są za drogie (220 zł) a te z Bronco za pracochłonne... Dokupię jeszcze zestaw Voyagera VBS0164 (lufy karabinów+lufa działa) i to (mam nadzieje) zamyka listę dodatków do tego projektu...

Pozdrawiam
Shy

İmage
Odpowiedz
Mam niejasne przeczucie, że mój kolejny model będzie się musiał obejść bez blaszek Big GrinBig GrinBig Grin

İmage
Odpowiedz
Kurcze jaki porządek Wink
Zapraszam na stronę, pozdrawiam Rafał "Dumo" Sadurek

https://www.facebook.com/pages/Dumo-Desi...9843071698

Odpowiedz
(16-01-2015, 00:28)Rafał Sadurek napisał(a): Kurcze jaki porządek Wink

Porządek to może i jest ... Tylko, że wcale nie jestem przekonany czy włożony w to wkład pracy będzie odpowiadał końcowemu efektowi... I tu mam zagwozdkę...

Huh
Odpowiedz