Abrams M-1A1 / Dragon + dodatki
Jedynie polistyren 0,13 przylepić na przód. Ale kupa Dodgy
İmage
Odpowiedz
(18-01-2015, 12:22)Tomasz Hejmo napisał(a): Jedynie polistyren 0,13 przylepić na przód. Ale kupa Dodgy

Straszna... Pluję sobie w brodę, że kupiłem ten zestaw Undecided Na dodatek brakuje w nim ramki "H", są za to dwie ramki "D"... Napisałem do Chińczyków ale wątpię żeby to coś dało... Wkurw straszny...

Dodgy
Odpowiedz
(18-01-2015, 12:29)Dorotka napisał(a):
(18-01-2015, 12:22)Tomasz Hejmo napisał(a): Jedynie polistyren 0,13 przylepić na przód. Ale kupa Dodgy

Straszna... Pluję sobie w brodę, że kupiłem ten zestaw Undecided Na dodatek brakuje w nim ramki "H", są za to dwie ramki "D"... Napisałem do Chińczyków ale wątpię żeby to coś dało... Wkurw straszny...

Dodgy

Znam ten ból, pisanie i prośby rzeczywiście nic nie dały. Teraz co idę do sklepu to najpierw sprawdzę dziadostwo. Powodzenia z biżuterią Tongue
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Powalczę... Rozciąłem przednią część... Zbiorę po 0,5 mm z każdej strony na szerokości i może da się to zebrać do kupy.... Zobaczymy...

Huh

İmage
Odpowiedz
Na górze niewielki progress...

İmage

Na dole się zawziąłem i powoli wychodzę z kupy...

İmage

Co do Chińczyków to zwracam honor... Dziś dostałem zwrotne info, że wysyłają blaszkę "H"... Dołączyli nawet przeprosiny...

Shy
Odpowiedz
Blaszka czy ramka?Rolleyes
Chińczycy czasem potrafią.
God created Arrakis to train the faithful.
Odpowiedz
(19-01-2015, 14:19)Sleepwalker napisał(a): Blaszka czy ramka?Rolleyes
Chińczycy czasem potrafią.

Ramkę oczywiście Cool
Odpowiedz
Dodgy

Czy ktoś kto ma ten model mógłby u siebie zobaczyć jak wygląda przód "wanny"? Mam nieodparte wrażenie, że u mnie krawędzie górne (łączące z płytą) lecą jakby do środka... Zastanawiam się czy to tak jest, czy trzeba to "rozepchnąć"? Nie wiem czy to widać na fotkach...

Confused

P.S. A miało być bezproblemowo...

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
Dobra, olejcie sprawę Wink Jakoś dało się skleić ...

İmage
Odpowiedz
:)

Czy ktoś z Szanownych wie może (lub ma zdjęcie) jak montowano do kadłuba ten dodatkowy dolny pancerz? Voyager proponuje hexy na płask ale jakoś mało prawdopodobne mi się to wydaje, żeby łby tych śrub nie wystawały.... Wiadomo cokolwiek, komukolwiek?

Z góry dzięki
:)
Odpowiedz
Proponują hexy z blachy bo nic innego nie potrafią Tongue Aczkolwiek nic mi się nie udało znaleźć, nawet w tym filmie Nat-Geo o remoncie Abramsa...
İmage
Odpowiedz
(20-01-2015, 13:40)Tomasz Hejmo napisał(a): Proponują hexy z blachy bo nic innego nie potrafią Tongue Aczkolwiek nic mi się nie udało znaleźć, nawet w tym filmie Nat-Geo o remoncie Abramsa...

Hmm... Pewnie tak ale nie chciałbym tam dawać wypukłych śrub nie mając pewności...

Confused
Odpowiedz
Może coś wypatrzysz...

İmage
İmage
İmage

Dziura mogła być jak widać Tongue
İmage

Wszystkie fotki - http://www.primeportal.net/tanks/jeff_de...php?Page=1
İmage
Odpowiedz
Dzięki! Popatrzę :)
Odpowiedz
Jezeli chodzilo Ci o sruby z drugiego zdjecia na boku dopancerzenia, to polecam zestawy SPS Menga.
İmage
Odpowiedz