Otwarte włazy / brak wnętrza
#1
Witam!

Ponieważ ostatni czołg skleciłem jakieś 25 lat temu chciałem się Was zapytać jaka jest dziś "tendencja" (o ile jest) pokazywania modelu z otwartymi włazami ale bez wnętrza? Czy stosuje się jakieś "zaślepki" jak kiedyś, czy włazy się obowiązkowo zamyka, czy to kwestia indywidualnych upodobań?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Indywidualnie. Można środek prysnąć na czarno, wtedy zamiast plastikowej dziury zieje czarna otchłań Big Grin
Odpowiedz
#3
(15-01-2015, 19:41)Tomasz Hejmo napisał(a): Indywidualnie. Można środek prysnąć na czarno, wtedy zamiast plastikowej dziury zieje czarna otchłań Big Grin

Czyli niewiele się zmieniło Big Grin
Odpowiedz
#4
Jeśli masz na myśli swojego Abramsa - chyba mam gdzieś "wnętrze" do starego modelu dragona, mogę ci podesłać, zawsze będzie jakieś siedzisko, zamek armaty i takie tam bzdurki.
Pozdrawiam, Michał
Odpowiedz
#5
(16-01-2015, 10:27)Krocionorzec napisał(a): Jeśli masz na myśli swojego Abramsa - chyba mam gdzieś "wnętrze" do starego modelu dragona, mogę ci podesłać, zawsze będzie jakieś siedzisko, zamek armaty i takie tam bzdurki.

Wielkie dzięki ale nie tym razem... Abrams będzie z całą pewnością "zamknięty"... Wystarczająca zabawa jest na zewnątrz... Jakbym zaczął się bawić wnętrzem to z pewnością bym nie wyrobił się w terminie a ukończenie go jest "funkcją celu" mojego udziału w konkursie ... Pytałem ogólnie i na przyszłość...

Jeszcze raz dzięki za propozycję
Shy
Odpowiedz
#6
Spoko, w razie czego służę, mnie to na nic.
Pozdrawiam, Michał
Odpowiedz
#7
Bardziej ambitni mogą zatknąć w otwartym włazie jakąś figurkę załoganta. Bez problemu można dostać dziś żywiczną figurkę "identyczną z oryginalną" w całkiem przyzwoitej cenie i dobrej jakości Wink.
[Obrazek: tumblr_nsfc3pI0i31r3eyedo2_400.gif]
Odpowiedz
#8
(03-02-2015, 11:09)Rayl napisał(a): Bardziej ambitni mogą zatknąć w otwartym włazie jakąś figurkę załoganta.

Ja tam jestem z tych mniej ambitnych Ninja
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości