BT-7 Mod. 1935 (Tamiya + PA 1/35)
Miałem sobie tylko ramki obejrzeć. Big Grin
Do modelu dodam wieżę PA bo nie mam zestawowej oraz może Fruile. sly

İmage
Odpowiedz
Też tak mam Undecided
Najpierw oglądam ramki, potem sprawdzam spasowanie głównych elementów, a kończę na sprawdzeniu spasowania niektórych detali Big Grin

Jak Churchill ?? Mój trafił na półkę Sad
Pozdrawiam Olek
Odpowiedz
Zaczyna się zawsze tak samo. Ciekawi mnie etap malowania, ale budowę też sobie pooglądam.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
(28-01-2015, 13:03)Aleksander Janas napisał(a): Też tak mam Undecided
Najpierw oglądam ramki, potem sprawdzam spasowanie głównych elementów, a kończę na sprawdzeniu spasowania niektórych detali Big Grin

Jak Churchill ?? Mój trafił na półkę Sad

Churchill lada moment będzie gotów na podkład, muszę tylko skoczyć do apteki po igły do przeróbki Besy.

Krzysztof Bartyzel Pierw muszę dostać żywiczną wieże wiec na malowanie póki co się nie zanosi sly Posklejam go i gdzieś włożę do pudełka i będzie sobie czekał. :)

Już stoi na kołach.

İmage
İmage

Trochę łatania.

İmage
Odpowiedz
Jakbyś się zdecydował na friulle to weź pod uwagę , że należałoby też zmienić koła na te fruilowe ( są razem z gąskami ), bo to są inne gąski ( wąskie - późniejsze ) niż te które dała tamiya ( szerokie - wcześniejsze ) . oba typy występowały w tym czołgu , tylko trzeba pamiętać , że za zmianą gąsienic powinna iść zmiana koła.

Mój BT - 7 czeka na malowanie . Pozdrawiam
Odpowiedz
(29-01-2015, 23:09)Merlin_pl napisał(a): Jakbyś się zdecydował na friulle to weź pod uwagę , że należałoby też zmienić koła na te fruilowe ( są razem z gąskami ), bo to są inne gąski ( wąskie - późniejsze ) niż te które dała tamiya ( szerokie - wcześniejsze ) . oba typy występowały w tym czołgu , tylko trzeba pamiętać , że za zmianą gąsienic powinna iść zmiana koła.

Mój BT - 7 czeka na malowanie . Pozdrawiam

O tym nie wiedziałem - dzięki wielkie! Koła nie są przyklejone więc chyba nie będzie problemu.
Odpowiedz
Kadłub BT-7 jest gotowy, teraz wieża i gąsienice.

İmage

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
Surfacer 1200 oraz Tamiya XF-67.

İmage

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
Super kolorek, czym go rozjaśniałeś?
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Niczym. :)
To tylko Surfacer i XF-67.
Odpowiedz
Ładne to!
Odpowiedz
Dzięki, to tylko baza. Jak dostane wieżę to będę bardziej szalał. :)
Odpowiedz
Chciałem wykonać kamuflaż, coś podobnego jak Rick Lawler na swoim BT ale nie wiem czy nie zmywac farby.

Kolory bazowe wyglądają tak:

İmage

İmage
Odpowiedz
Wyglada niezle na tym etapie.
İmage
Odpowiedz
No widzisz, a mi się kompletnie nie podoba i zaraz to chyba zamaluje. sly
Odpowiedz