Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NKKM w Bytomiu!
Największa modelarska impreza w kraju już niedługo. Zainteresowanych poznaniem się w rzeczywistej rzeczywistości i wymianą poglądów modelarskich zapraszam od ustalenia dnia i godziny ewentualnego spotkania.

Zachęcam również do dodania NKKM Pancernyklin w polu "Klub" podczas rejestracji modeli. Jest to jeden ze sposobów na uzyskanie prawa do uścisku ręki prezesa/prezesów Wink
İmage
Odpowiedz
(04-02-2015, 23:36)Tomasz Hejmo napisał(a): Jest to jeden ze sposobów na uzyskanie prawa do uścisku ręki prezesa/prezesów Wink

Strach pomyśleć, że chodzi o Ciebie Tongue W takim razie postaram się przybyć z resztą pokornej świty...
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
I ja przybędę.
Odpowiedz
Czy ja też muszę potwierdzać? Przecież wiadomo, że będę. Tongue

Kurde, nie da się na stronie festiwalu wpisać w polu "klub": NKKM Pancernyklin. Można tylko wybrać coś z listy...
Odpowiedz
Wygląda że ja też swoje du...o zabiorę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Też będę, ale niestety tylko w sobotę.
Odpowiedz
Kiedy dokładnie się odbywa impreza ?
Zapraszam na stronę, pozdrawiam Rafał "Dumo" Sadurek

https://www.facebook.com/pages/Dumo-Desi...9843071698

Odpowiedz
(05-02-2015, 22:57)Rafał Sadurek napisał(a): Kiedy dokładnie się odbywa impreza ?

Orientuj się. 14-15 marzec.
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Jeśli nic mi nie wypadnie (jak co roku) wpadnę na kilka dni. Chyba się znajdzie jakiś tani hostel Tongue
Zapraszam na stronę, pozdrawiam Rafał "Dumo" Sadurek

https://www.facebook.com/pages/Dumo-Desi...9843071698

Odpowiedz
Ja pewnie nic nie przywiozę oprócz niewielkiej ilości gotówki na zakupy, ale będę, bo fajnie jest, szczególnie na ogródku Karlika o drugiej nad ranem przy minus trzy :)
Odpowiedz
Niewielka ilość gotówki w kwocie tysiąca złociszy Tongue
I ja się zamierzam zjawić Tongue
Odpowiedz
Myślisz Piotrek że tysiak wystarczy :)

Pozdrowienia dla uczestników
Odpowiedz
Również powinienem się pojawić
İmage
Odpowiedz
Waldku, w sklepie internetowym martoli jest coś takiego jak "przechowalnia" - tam wrzucam sobie modele które chciałbym kupić, jednym słowem mnie interesują. I uwierz mi 10 klocków by nie starczyło, a co dopiero tysiąc. A to tylko modele.. nie mówiąc o dodatkach, farbach itp itd.. Big Grin
Odpowiedz
Impreza coraz bliżej, zainteresowani spotkaniem i przegadaniem różnych spraw na żywo?
İmage
Odpowiedz