Home sweet home ( Great War) 1/35
Sromotna porażka na Bytomiu w kolejowych, uświadomiła mnie że trzeba wracać do swoich korzeni skalowo/historycznych.....
Wracamy do Wielkiej Wojny.....
Tym razem pada na zaplecze frontu z dosyć ciekawą deweloperką ...
İmage
İmage
İmage
İmage

Fotka tylko poglądowa.....aby pokazać jak duży będzie projekt.
Na samej górze będzie okop ( front składał się z kilku transzei) - chyba ze jakimś cudem upoluje angielską lub niemiecką artylerię z tego okresu.....
İmage[/quote]
Odpowiedz
Powoli tworzy się zarys zbocza......
Z założenia że każdy domek będzie inny, a każdą deskę trzeba będzie osobno malować ..........mam czas :mrgreen:

Na pierwszy plan "magazyn"

İmage
İmage
İmage
Odpowiedz
(29-03-2015, 10:15)Adrianowro napisał(a): Sromotna porażka na Bytomiu w kolejowych, uświadomiła mnie że trzeba wracać do swoich korzeni skalowo/historycznych.....

Ludzie mówią, że w Bytomiu ogólnie sędziowie źle sędziują. W tym roku jednak w niektórych kategoriach nawet sędziowali i kilku naszych forumowych kolegów pojechało do domu z wyróżnieniami. Co do scenki to cieszy mnie, że wracasz w stare okopowe klimaty i pokazujesz znów swoje wypociny. Zapowiada się dość ciekawie. Życzę powodzenia Cool
Gůrny Ślůnsk
Odpowiedz
Pomysł super :) Bede sledził - ciekawie sie zapowiada...
Odpowiedz
Żeby nie było że nic nie robię ......choć niewiele się jeszcze dzieje.

İmage
İmage
İmage
Odpowiedz
Podoba się szcególnie rozmach projektu.
Odpowiedz
Załamujecie mnie wielkością swoich projektów. Moje mizerne strasznie były. Pomysł arcyciekawy - a i moja ciekawość ogromna jak to uczynisz.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości