[1/35] Panther z St.Lo - Operation Cobra
Raczej tylko dwie figurki zabiorę i może tego initiala - dołączam się do ekipy i nie ma za bardzo miejsca, ale jeszcze co wezmę do końca nie postanowiłem - Geschutzwagen już oblatany jest po wystawach i trochę się sfatygował.Big Grin.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Widzę, że będzie się działo :) Bardzo chętnie będę zaglądał.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
No na razie mnie niemoc twórcza dopadła - myślę że po Bytomiu dopiero zastartuję tak na serio, ludki nie do nabycia w sklepie - rzeźbić to nie wiem czy umiem - pewnie nie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Fajna ta fota - ja też się przymierzam do Pantery z Normandii
Odpowiedz
Strasznie stary temat - ulegnie zmianie ale też wrak będzie,
albo tylko unieruchomiony panter

Pozdrawiam
Odpowiedz
Czekamy na dalsze aktualizacje...
Odpowiedz
Malować i dewastować zacznę jutro

İmage
İmage
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jacku widze że się rozpędzasz kolejny projekt - mam nadzieje że wrócisz do tego co prezentowałeś kiedyś:) - czyli sporo prac na fajnych podstawkach:)
Odpowiedz
Tutaj też cos mi się udało dziubnąć

Pozdrawiam
Odpowiedz
Dobrze się to zapowiada. Nawet bardzo dobrze.
Natomiast co do poprzednich zdjęć (na czerni) mogę powiedzieć tylko jedno: Jacku, Twoje eksperymenty z oświetleniem zaszły już za daleko. Wink
Odpowiedz
E tam - taki render wyszedł. Aparat mnie przerósł niestety, dobrze że nie kupiłem wysokiego modelu bo tylko bym kasę zmarnował. Może kiedyś dorwę jakiegoś Sergionexa i mi poustawia sprzęt.
Bardziej mnie martwią ludki które ulepic sam planowałem, a tak chyba musze znaleść jakieś gotowce i bedzie z deka inaczej. No cóż, na razie zleceń nie biorę i porobię coś dla siebie czyli z luzem przyjemnościowo. Priorytet to oczywiście konkurs bo napisałem że zdążę i na chwilę obecną jestem pełny zapału Big Grin
Pozdrawiam
Odpowiedz
Jacku - wszystko zapowiada sie pięknie tak jak nas do tego przyzwyczaiłeś w swoich pracach :).
Ile planujesz figur :)?
Będzie jakas woda:)?
Odpowiedz
Widział ktoś podobne ludki jak na zdjęciu
Źródło Panzerwreck - Normandy 1
İmage
- postanowiłem teraz zakończyć ten temat.
Mam jeszcze pomysła coby go spychu z Miniartu spychał albo Staliniec na lince ciągnął. Co wy na to ?? Podstawka ulegnie chyba powiększeniu. Więc na pewno panterę czas spalić :)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Masz na myśli to zdjęcia .
Zastanawiam się tylko czy rzeczywiście dał by radę .
Czy może to tylko zdjęcie propagandowe .?
İmage
Odpowiedz
No własnie na tego spychu czekam z utęsknieniem :).
Pozdrawiam
Odpowiedz