Aktualizacja silnika
Jak zapewne zauważyliście, zaktualizowaliśmy silnik forum. Jeżeli coś nie działa, proszę pisać w tym wątku. O pluginie zmniejszającym fotki już wiemy Wink
İmage
Odpowiedz
Jakoś nowa odsłona nie przypadła mi do gustu.
Odpowiedz
Gitara.
Choć poprzedni wyglądał i tak przy innych forach dobrze i nowocześnie.
Odpowiedz
Brakuje rozszerzonego wyszukiwania i shoutboxa chociaż za wiele się tam nie działo Wink
İmage
Odpowiedz
(09-10-2015, 10:46)Konrad_Dzik napisał(a): Brakuje rozszerzonego wyszukiwania i shoutboxa chociaż za wiele się tam nie działo Wink

http://www.pancernyklin.pl/search.php Wink
Odpowiedz
Zdjęcia w wątkach się nie wyświetlają, bynajmniej moich.. ?
shoutboxa brakuje, powinien być.
Odpowiedz
To dziwne, bo ja Twoje fotki widzę. W weekend będzie aktualizacja oprogramowania serwera, część problemów powinna zniknąć.
İmage
Odpowiedz
No mi trochę brakuje nazwijmy to menu na końcu wątku jak było kiedyś. Teraz aby wejść kilka poziomów wyżej muszę przewijać stronę do góry. Chodzi mi o to np. Forum/pojazdy do końca drugiej wojny/warsztat
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
(09-10-2015, 19:09)Krzysztof Bartyzel napisał(a): No mi trochę brakuje nazwijmy to menu na końcu wątku jak było kiedyś. Teraz aby wejść kilka poziomów wyżej muszę przewijać stronę do góry. Chodzi mi o to np. Forum/pojazdy do końca drugiej wojny/warsztat

Gotowe.
Odpowiedz
Dzięki bardzo.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
(09-10-2015, 11:49)Piotr Koperski napisał(a): shoutboxa brakuje, powinien być.

Gotowe.
Odpowiedz
Shoutbox owszem jest, ale jak coś wpiszę i spróbuję to wprowadzić enterem, to znika...
Odpowiedz
(10-10-2015, 13:15)bartek72 napisał(a): Shoutbox owszem jest, ale jak coś wpiszę i spróbuję to wprowadzić enterem, to znika...

Jaka przeglądarka?
Odpowiedz
Na Chrome z komorki tez nie wchodzi.
İmage
Odpowiedz
Po napisaniu 'Test' w Shoutbox'ie wskakuje na początek strony bez wpisania tekstu - Firefox 41.0.1
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz