Caterpillar D7 Miniart 1/35
Także skończony Big Grin
Nie należał do najlżejszych ze względu na straszne rozdrobnienie, ale zrobiony bez większych piENt
Warsztat
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Odpowiedz
Wyszedł ci bardzo ładnie i naturalnie. Rażą jedynie słabo napięte liny z przodu do podnoszenia lemiesza.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Dla mnie ładniutki - gratuluję kolejnej udanej pracy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardzo zacny!
Natomiast dręczy mnie to, o czym napisał Kamil w warsztacie - nie ma siły, żeby na dole lemiesza ostało się choć trochę farby. A poza tym na samej dolnej krawędzi przydała by się goła, błyszcząca stal.
Ale i tak modelik przepiękny!
Chciałem też napisać, że wydaje mi się, że niektóre elementy pomalowane są inną, świeżą żółcią. Niemniej po przemyśleniu stwierdzam - i bardzo dobrze!
Odpowiedz
Udany model  Big Grin Z przyjemnością się ogląda. 
Teraz jak już umiesz robić budowlankę to pora jakiegoś pierwszowojennego tanka do portfolio dorzucić Wink
Odpowiedz
(15-11-2015, 18:44)Krzysztof Bartyzel napisał(a): Wyszedł ci bardzo ładnie i naturalnie. Rażą jedynie słabo napięte liny z przodu do podnoszenia lemiesza.

Co do linek to wyszło, że musiałem je kleić z oddzielnych kawałków bo nie mogłem ich przewlec przez bloczki i dlatego są nie ponapinane.

(16-11-2015, 17:53)bartek72 napisał(a): Bardzo zacny!
Natomiast dręczy mnie to, o czym napisał Kamil w warsztacie - nie ma siły, żeby na dole lemiesza ostało się choć trochę farby. A poza tym na samej dolnej krawędzi przydała by się goła, błyszcząca stal.
Ale i tak modelik przepiękny!
Chciałem też napisać, że wydaje mi się, że niektóre elementy pomalowane są inną, świeżą żółcią. Niemniej po przemyśleniu stwierdzam - i bardzo dobrze!

Co prawda z lemiesza nie jestem do końca zadowolony, a ze zdzieraniem jak już było w warsztacie miałem nie małe problemy.

(17-11-2015, 22:08)JanuszF napisał(a): Udany model  Big Grin Z przyjemnością się ogląda. 
Teraz jak już umiesz robić budowlankę to pora jakiegoś pierwszowojennego tanka do portfolio dorzucić Wink

Zbyt popularne się ostatnio robią Tongue , ale jakiegoś FT kto wie Wink

Oczywiście cieszy mnie, że ogólnie model się podoba i dzięki za komentarze.
İmage
Odpowiedz