2S3 Akacja. Koniec zimy w Artiomowsku. Trumpeter 1/35
Kamo miłe dla oka , białe pasy fakt jakby za mocno oskubane Confused
Odpowiedz
Lecimy dalej. Model jest po kilku filtrach - pomarańczowym i brązowym, żeby złapać odcień bardziej zbliżony do oryginału i po szarym, który zgasił nieco różnice między kolorami.
İmage
İmage
İmage
Pomalowałem też wszelkie detale, oraz bambetle, które planuję umieścić na pojeździe. W większości nie są jeszcze skończone.
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Witajcie,

Prace ostatnio posunęły się mocno do przodu i weszły w decydującą fazę. Przede wszystkim - mamy zrobione błoto.
Pierwszą warstwę wykonałem akrylami - Buff Tamiya, najpierw położony na lakier do włosów i wytarty, a następnie domalowane różne zacieki.
İmage
Na to poszedł specyfik Africa Dust od AK, na który w okolicach wahaczy i powyżej zacząłem sypać pigmenty, wymieszane z piaskiem, trawką elektrostatyczną, zasuszonymi kawałkami liści etc. Całość utrwaliłem fixerem.
Na koniec pozostało podchlapać pigmentami mieszanymi z benzyną do zapalniczek i zrobić kilka tłustszych plam, zacieków/wycieków i oto efekt końcowy:
İmage
İmage
Procedura na kołach wyglądała podobnie, z tym, że tutaj gdzieniegdzie nakładałem wspomnianą powyżej mieszankę pigmentów "na mokro" z fixerem by uzyskać nieduże grudy błota.
İmage
Poza tym w międzyczasie model otrzymał wash, odpryski, pierwszą warstwę różnych syfów, troszkę zróżnicowałem też kolorystykę farbami olejnymi. Tak to wygląda obecnie.
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Mi się podoba.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
Dla mnie też ładnie wytłumiłeś kolorki .
Odpowiedz
Ha, widziałem gotową na zdjęciach z Bytomia!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
No, z tą gotową to trochę nad wyrost, wymaga jeszcze drobnej wykończeniówki, ale owszem była. :)
Odpowiedz
Ale widziałem, że nagrody też były. Gratki!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
Dzięki bardzo!

Tak w tym momencie prezentuje się Akacja. Drobne poprawki, podstawka i lecimy do galerii.
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz