V Wrocław Model Show, 2-3.04.2016
#1
Witam.

Możemy już oficjalnie zaprosić wszystkich na półokrągłą, piątą edycję wrocławskiej imprezy modelarskiej. Rezerwujcie weekend 2-3 kwietnia na przyjazd do Wrocławia, a dokładniej do II LO przy ul. Parkowej 18-26.

Impreza w 2016 będzie miała temat przewodni: AFRYKA. Pojawi sie grand prix tematyczne związane właśnie z tematem przewodnim. Na pytanie: "Jak ów temat interpretować" odpowiadamy: wszystko jest w Waszych rękach. Chcecie nas (i zwiedzających) uśpić kolejnym piaskowym Panzerem IV albo Spitem ZX-6 albo... - ok. Też można. Obserwując wasze dotychczas wystawiane prace jesteśmy jednak przekonani że będzie interesująco.

Planujemy nieco ogarnąć nagrody specjalne, tak żeby wyraźnie rozdzielić te które są przeznaczone dla uczestników konkursu Profi od nagród specjalnych dla klas Open i tych dla najmłodszych. Ma być przejrzyściej.

Poprzednia edycja imprezy pomogła nam wykryć jeszcze pewne braki w pieczątkach informujących o wyróżnieniach. Zwłaszcza klasy dioram i figurek wyraźnie nie mieściły się w naszym systemie - to oznacza że albo Wasze prace były zbyt dobre albo nasz system do d... :) Winnych po naszej stronie już rozwiesiliśmy na okolicznych drzewach i pracujemy nad poprawą systemu. Winnych po Waszej stronie tym bardziej zachęcamy do przyjazdu do nas z nowymi pracami :)

Nadal obowiązuje zasada w myśl której nie ma limitu wyróżnień w danej klasie. Ani dolnego, ani górnego i oceniamy model a nie modelarza. No chyba, że jakiś konkurs mistera modelarskiego zrobimy... :)

Wszelkie istotne informacje n/t V Wrocław Model Show 2016 i IV Memoriału im. sierż. pchor. Aleksandra Średnickiego - regulamin, klasy startowe, jak dojechać, gdzie kimać, etc - znajdziecie na www.wroclawmodelshow.pl
Zapraszamy też na twarzowowo - www.facebook.com/wroclawmodelshow gdzie oprócz bierzących informacji na temat WMS pojawiają się też cały czas stronniczo dobierane ciekawostki z modelarskiego świata.

Głównymi sponsorami tegorocznej imprezy, są  Mr.Hobby oraz nasz wrocławski kolega i właściciel M-Zone Twoja Strefa Modelarska.
To dzięki Wojtkowi, jak co roku, nasi najmłodsi zawodnicy: młodzicy i juniorzy otrzymają nie tylko nagrody za swoje wyróżnione prace, lecz również nagrody-niespodzianki za sam udział w zawodach.  M-Zone jest również fundatorem nagród specjalnych oraz najcenniejszej, GRAND PRIX. W tym roku będzie to wypasiony, japoński aerograf firmy Mr.Hobby: Mr.Airbrush Supreme, o wartości 1400 zł.
Oprócz nagród-niespodzianek dla najmłodszych mamy też upominki dla starszych modelarzy! Pierwszych 144 zarejestrowanych elektronicznie zgredów tzn. seniorów  :)  otrzyma przy odbieraniu kart zgłoszenia ufundowany przez  Mr.Hobby, rzadki klej penetrujący MC-129 Mr.Cement S. Jeśli liczba zarejestrowanych seniorów przekroczy 144…to dla pozostałych  Mr.Hobby trzyma drobne upominki w zanadrzu.

Mr.Hobby oraz  M-Zone są bez wątpienia naszymi złotymi sponsorami :)

V edycję wsparli w sposób wydatny także inni sponsorzy,  część  z nich jest z nami od początku, ale cieszymy się niezmiernie, że dołączyli także nowi.

W tym roku dołączył do nas znany zapewne wszystkim modelarzom sklep modelarski Martola z Warszawy. To między innymi dzięki Danielowi rozbudowaniu uległa nasza strona internetowa (wzbogacona min. o wersję czeską jako ułatwienie dla odwiedzających nas kolegów z południa). Martola będzie także fundatorem nagrody specjalnej (GRAND PRIX tematyczne,w tym roku temat przewodni: AFRYKA).

Ponadto oprócz Martoli dołączyła do nas w tym roku firma IBG, dzięki której zdecydowanie wzrosła wartość poszczególnych nagród specjalnych, co zapewne wasze czujne oko wyłapie przeglądając ich spis.

Od początku są z nami ToRo Model (fundator m.in. Memoriału,  a także kilku innych nagród specjalnych, nieocenione jest ponadto wsparcie i pomoc, którą Tomek nam okazuje w ciągu roku) podobnie zresztą jak ACE Publication – fundator kilku nagród specjalnych i pełne zaangażowanie od pierwszej edycji.

Jest z nami także grupa naszych kolegów i przyjaciół, którzy fundując różnego rodzaju nagrody specjalne, bądź angażując się w organizację przyczyniają się do uatrakcyjnienia i rozwoju naszej imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy w tym przypadku do firm i stowarzyszeń:

Sklep modelarski EXITO
IPMS Świdnica
Sklep modelarski Hobby-Szeroka
ISMR Inowrocław
Salonik Modelarski
{składnia}
projektpokoiki
Pracownia B2
Gimnazjum Nr 29 we Wrocławiu
Wydawnictwo Stratus
Jacek Szafrański
Firma tłumaczeniowa angielskiprofesjonalnie.pl
Muzeum Broni Pancernej CSW Lądowych im. Hetmana Koronnego Stefana Czarnieckiego w Poznaniu
Sklep modelarski Valhalla
Firma Izmod
Lotnicze Zakłady Naukowe we Wrocławiu
Master - precyzyjne akcesoria modelarskie
Modelarstwo Okrętowe - czasopismo modelarzy okrętowych
Łużyckie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa "Pasjonat" z Lubania
Czasopismo Lotnictwo z Szachownicą
Shelf Oddity

Już wkrótce wieści organizacyjne. :)
Moje  Blogi    http://bigmodel120.blogspot.com/
Bigmodel Walk Around    http://bigmodel1200.blogspot.com/


Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  VI Wrocław Model Show, 1-2 kwietnia 2017 Bigmodel 0 2,296 14-12-2016, 07:19
Ostatni post: Bigmodel
  XVII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.XI.2016 Piterpanzer 1 2,725 24-10-2016, 22:37
Ostatni post: Piterpanzer
  Bytom 2016 - zdjęcia dioram Cesarz 0 2,387 15-03-2016, 20:28
Ostatni post: Cesarz
  IV Model Show Wrocław 2015, 11-12.04.2015 Bigmodel 3 5,408 18-04-2015, 12:51
Ostatni post: Bigmodel
  III Wrocław Model Show 2014, 5-6.04.2014 r. Bigmodel 6 8,024 07-04-2014, 17:58
Ostatni post: Bigmodel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości