Tiger I s.Pz.Abt.502 Initial prod. DML
Długo się zastanawiałem czy wstawić ta galerie, jak widać wygrała opcja na tak. Zdjęcia wyszły mi tak tragiczne że nawet połowy efektów tu nie widać, ale sygnalizuje że model udało się skończyć. Jestem z niego mega zadowolony wszystko wyszło tak jak miało, no po za zdjęciami;/ Niestety biały kolorek pokonał mnie;/
Może ktoś miał okazję pooglądać go w Bytomiu:)
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Odpowiedz
Oglądałem na żywca - bardzo udany model, posiada również tzw smaczki - zdjęcia faktycznie trochę przekłamują szczególnie ten żółtawy brudzing.
Gratuluję dobrej roboty.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Dla mnie podoba się nawet z tym przekłamanym żółtym brudzingiem Wink 
Gratuluję udanej i skończonej pracy .
Odpowiedz
Podoba mi się, przybrudzony z wyczuciem. Skoro piszesz, że na zdjęciach nie widać połowy efektów to na żywo musi być kawał porządnego modelu.
Odpowiedz
Uchwyt włazu ładowniczego ukradli w Bytomiu ?
A Tygrys ładny.
Pzdr
Odpowiedz
Przykleiłem po sesjiTongue Widzę że niektórym najmniejszy detal nie umknieTongue
Odpowiedz
(19-03-2016, 19:14)Kamil Kowalik napisał(a): Przykleiłem po sesjiTongue Widzę że niektórym najmniejszy detal nie umknieTongue

Mojej uwadze nie umknęło wiele rzeczy, ale jest już po ptakach.
Odpowiedz
Gratulacje, fajny Tigerek.
Odpowiedz
Ja to bym powiedział, tak jak mi kiedyś Krzysiek powiedział: model niedokończony, popracuj nad nim jeszcze.  Wink
A tak na serio to dobrze widzieć, że coś z Twojego warsztatu wyjechało. I jak widzę, kolejne właśnie wjeżdża.  Cool
Odpowiedz
(22-03-2016, 15:39)bartek72 napisał(a): Ja to bym powiedział, tak jak mi kiedyś Krzysiek powiedział: model niedokończony, popracuj nad nim jeszcze.  Wink
A tak na serio to dobrze widzieć, że coś z Twojego warsztatu wyjechało. I jak widzę, kolejne właśnie wjeżdża.  Cool

Biorąc pod uwagę zdjęcia to fakt wygląda jak niedokończony. Dlatego tej galerii w ogólnie nie miało być za słabo zdjęcia oddają rzeczywisty wygląd modelu. Stał w Bytomiu trzeba było się przyglądać a nie chorować TongueTongue
Na szczęście następny będzie zielony i nie przewiduje takich kłopotów przy zdjęciach :)
Odpowiedz