TaurusModels dla Pancerniaków
Może najpierw się przedstawię: jestem Łukasz i do niedawna zajmowałem się tylko szmatopłatami. Od dłuższego czasu robię dodatki żywiczne dla miłośników WWI - moje prace można znaleźć na mojej stronie: http://www.taurusmodels.pl.
Jako że zdarza mi się ostatnio sklejać czołgi, zrobiłem kilka rzeczy, których moim zdaniem w pancerce brakuje. Pierwsze zestawy będą obejmować śruby motylkowe I gwinty. Na razie w dwóch rozmiarach: 1.8/0.6/0.35 I 1.7/0.55/0.3. Poniżej zdjęcia:
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
Zakładam ten wątek z jednego powodu: robię mini-badania marketingowe. Jak niektórym wiadomo, moje zestawy mają ograniczony popyt w kraju, więc w moim sklepie nie ma nawet możliwości płacenia w PLN. Kolega namawiał mnie na zestawy pancerne, zapewniając, że znajdzie się kilku na nie chętnych. I tu pytanie: uważacie, że coś takiego się wam przyda? Pytam, bo zmiana waluty w sklepie to trochę zabawy i dotychczas dla moich trzech (dosłownie) Polskich klientów nie stwarzało problemu płacenie w obcej walucie :)
Pozdrawiam, Łukasz
Odpowiedz
Gwinty i motylki powalają! Kiedy będą dostępne w sprzedaży?
İmage
Odpowiedz
Dzięki,
dostępne będą pod koniec tygodnia, cena to poniżej 8PLN za zestaw 10 sztuk. Wieczorem wstawię fotki pierwszych zestawów. Oczywiście będzie tego więcej (w najbliższej przyszłości duperele potrzebne do Jagdtigera np. uchwyty do plandeki - są gotowe).

Pozdrawiam, Łukasz
Odpowiedz
Brzmi interesująco.
Będę śledził temat.
Odpowiedz
Ja tez zgłaszam chęć zakupową.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie.

Jak mówiłem, troche różnych śrub już jest dostępnych: http://www.taurusmodels.pl/products.htm
Dalsze będą powstawać - puki co, w najbliższym czasie będą wszelakie zbytki do JagdTigera: mocowania plandeki, śruby itd.

Motylki I gwinty będą dostępne od poniedziałku, poniżej możecie zobaczyć, jak to ostatecznie wygląda:

İmage
cena: 7.88PLN
İmage
İmage
İmage
cena: 12.25PLN

Ale, jako że jesteście, drodzy forumowicze, obiektem testowania w tym tygodniu ceny nieco niższe: 7PLN (0025, 0026, 0034) I 11PLN (0044).
Jak już mówiłem ceny w moin sklepie są w $, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt, wyślę link PayPala do zapłaty w PLN (przesyłka polecona priorytetowa 8.30PLN). Preferuję zapłatę przez PayPala - zapewniają program ochrony kupujących dla Was, a ja mam wyszczególnione towary do wysłania I niczego nie pomieszam.
Ważne: ewentualne zamówienia będę realizował od poniedziałku 25.04 (pewnie uda się cześniej, ale wolę nie zapewniać)
Dzięki I pozdrawiam, Łukasz
Odpowiedz