BMD-2, Panda Hobby, Voyager, Masterclub 1/35
Zastanawiałem się ostatnio nad tym na jakiej podstawce umieścić BMD. Poniżej kilka zdjęć takiej wstępnej koncepcji - fragment prostego blokpostu, troszkę bambetli i figura, jeśli uda mi się ją rozsądnie wymalować do końca. Tam gdzie zieje pustką będzie nieduży trawniczek i jakaś zielenina. Może być?
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Czas na kolejną aktualizację.

Jak wiemy rosyjskie media przedstawiają separatystów w samych superlatywach, niewątpliwie są tak dobrzy, że nawet muchy by nie skrzywdzili. Nie mówiąc o ludziach i zwierzętach - muszą więc być wegetarianami. A skoro tak - sos sojowy na modelu musi być. Toteż tu i ówdzie go trochę narozlewałem. W tym wypadku za sos sojowy robi kilka płynów AK, mieszanych, lub nie, ze sobą.
İmage
İmage
Innymi specyfikami nieco wypłowiałem część powierzchni i zrobiłem sobie tu i ówdzie bazę pod kurz i dalsze zabrudzenia.
İmage
İmage
Na wannie kadłuba postanowiłem stworzyć bazę pod brudzenie z akrylowej farbki Buff Tamyia. Cienkim pędzelkiem malowałem zacieki, zachlapania. Potem "popstrykałem" tu i tam tworząc rozpryski i bryzgi. Na to zamierzam położyć pigmenty.
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Witajcie,

To w sumie ostatnia aktualizacja na jakiś czas, bo z warsztatu wygania mnie remont i aerograf trzeba zamienić na wałek.

BMD już stoi o własnych siłach, w zasadzie jest w 90% gotowy. Już tylko kosmetyka, bo nie będę go tyrał mocniej.
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Doskonaly!
İmage
Odpowiedz
Podooba się i to bardzo!
Odpowiedz
Dzięki chłopaki!

Powoli maluję podstawkę. Obsadziłem bok zieleninką, zacząłem malować wszelkie detale. Oczywiście to tylko kolory bazowe, wszelkie brudzenie i gaszenie kolorów jeszcze przede mną.
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Dodatki powolutku się malują.
İmage
Odpowiedz
Czym je mocujesz do zakrętek?
Odpowiedz
Malutka kropelka CA. Potem odrywam i ew. ostrym skalpelem odcinam warstewkę kleju.
Odpowiedz
Witajcie,

Powoli zbliżam się do końca prac. Podstawkę trochę przerobiłem, zmieniłem układ, wydaje mi się, że jest teraz lepiej.
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Zacnie Szanowny Kolego
trafia w moje gusta
pozdr Sławek
Odpowiedz