T-72B obr. 1989 z Aleppo, Trumpeter i różności 1/35
Cześć, 

Model skończony - letnia pogoda nie sprzyja dłubaniu wymyślnych podstawek i w ogóle model mnie już męczył, dlatego obfotografowałem co jest i oto galeria. 
İmage
W skrócie - pojazd dostarczony przez Rosjan Syryjczykom na przełomie 2015/2016. Cały rok 2016 w boju od Latakii przez Palmirę aż po oblężenie Aleppo gdzie został prawdopodobnie uszkodzony przez 2 pociski TOW - od końca listopada nie widziałem ani jednej fotki lub wideo na którym byłoby go widać. Reszta do poczytania na warsztacie. 
http://www.pancernyklin.pl/showthread.ph...579&page=3
Baza pod model to T-72 mod. 1989 Trumpetera. Do tego ogniwkowe, ruchome gąsienice Trumpetera, koła napędowe Friul, lufy Magic Models do NSVT i działa, antena RB Model, wyrzutniki granatów dymnych i zapinki Voyagera, liny Eureka XXL(wybitnie słabe mi się trafiły...) i troszkę szpargałów z innych T-72, np. kostki Kontakt-1. 
Nie przynudzając, miłego oglądania Wam życzę. 
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Śliczny jest, bardzo ładne kurzenie, przy okazji spytam, z czego te grudy ziemi w zakamarkach, to jest pigment czy coś innego, jak utrwalane?
Odpowiedz
To pigmenty sypane z pędzelka na benzynę do zapalniczek i ew. sand&gravel AK... albo fixer... albo to i to... nie pamiętam. Big Grin Niemniej, miałem to utrwalić jeszcze mgiełką fixera, ale zupełnie zapomniałem - więc jest jak jest, trzyma się póki co, ale bez dodatkowej fiksatywy chyba się nie obejdzie.
Odpowiedz
Jak sobie radzisz z obwódkami przy tym specyfiku. Zawsze jak go używam to po odparowaniu zostaje świecąca obwódka na modelu.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nic takiego nie zauważyłem. Jeśli mam do czynienia z obwódkami, to najczęściej po benzynie do zapalniczek, ale to wystarczy przetrzeć jeszcze raz pędzelkiem w niej nasączonym.
Odpowiedz