T29E3/Takom 1:35
Mój ulubiony czołg, koncepcja taka że będzie sobie buszował w zbożu :)

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

I tak się to życie na wsi powoli toczy :)
Odpowiedz
Dobrze to wygląda - nawet bardzo dobrze. Figurki z takiego pkt-u wyjściowego wyszły elegancko.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam , jak dla mnie to widzę perfekcyjne wykonanie ciekawego modelu. Figurki też super zrobione. Jedyny żal jak dla mnie , to że tak mało zdjęć pokazujących i wyjaśniających sposoby wykonania kolejnych etapów budowy modelu jak i wykonania figurek. Czekam z niecierpliwością na następne relacje z innych produkcji. Aż się chce oglądać tak fajnie wykonane prace.
Odpowiedz
Bardzo ładny, zwłaszcza układ jezdny mi się podoba.
Odpowiedz
Dzięki, monotonia trochę odebrała mi ostatnio wenę. Zanim wezmę się za kolejny pojazd, muszę poszukać jakiś ciekawych schematów malowań. Tymczasem T29, końcówka prac, wiele już tu nie wymyślę :)

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
Wygląda elegancko.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
Modelarsko wykonałeś naprawdę ciekawy pojazd.

1. Fajna siatka z listkami - jak wykonałeś? (ten mocno chromowy drucik trochę odstaje )  - jak dla mnie logicznym byłoby dodanie większej ilości miejsc maskowanych, bo dlaczego maskowany jest mały centralny kawałek maszyny ???
2. Trochę tłumiki  odbijają się od całości kolorystycznie - może jakieś fragmenty farby bazowej lub chociaż przykurzenie w celu zmniejszenia kontrastu ??
3. Extra osłony gąsienic - naprawdę fajnie wyszły.
4. Podoba mi się też sposób w jaki "przytyrałeś" tylne błotniki.
Pozdrawiam
Odpowiedz