KUBUŚ - 1/35 - Mirage Hobby
Brick 
KUBUŚ od Mirage 1/35 gotowy do malowania. Producent powinien dodawać nervosol do zestawu. Jakość modelu jest dramatyczna. Ładnie wydany, ładne pudełko, rys historyczny, plansza barwna, wszystko na światowym poziomie , tylko modelu zabrakło.  Tongue Serio, zamiast tych trzydziestu-paru złotych trzeba było go puścić za stówkę i zrobić formy na poziomie Italeri sprzed 20 lat. Byłby cud malina zestaw, a tak mamy model który trzeba heblem szlifować i kielnią szpachlować.

Producent wierzy w umiejętności manualne młodzieży, ale szczerze to nie mam pojęcia jaki młody modelarz będzie w stanie to poskładać.

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
A wyglada jak byś niewiele musiał przy tym dłubać:-P Trochę szkoda że nasz rodzimy producent nie chce zrobić porządnie takiego tematu.
Odpowiedz
Kiedy malujesz?

Plus za polskie malowanie Wink
Odpowiedz
(07-11-2017, 20:32)Kamil Kowalik napisał(a): A wyglada jak byś niewiele musiał przy tym dłubać:-P Trochę szkoda że nasz rodzimy producent nie chce zrobić porządnie takiego tematu.

Bo zrobię foto z surowym kadłubem z drugiego zestawu to zobaczysz. Tongue

Malowanie zaraz po tym jak mi drgawki od jego szlifowania przejdą. Big Grin
Odpowiedz
Dla mnie to tak ze zdjęć wygląda ze warto by go zakupić.
Co do heblowania polecam tygryska królewskiego z Takom-a tylko jeszcze wiadro szpachli trzeba dodać .
Co do Kubusia to wygląda lepiej niż oryginał.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Marcin, co to są za kółka? Ja swego czasu sporo szukałem coś do zastąpienia tego czegoś co dał producent.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
To jest jakiś klon z klona do Opla Blitza. Parę ładnych lat temu przy zakupie czegoś na allegro dostałem w gratisie kilka sztuk luzem. Felgi nie pasują wzorem do Chevoleta, ale ich praktycznie nie widać, więc ujdą, a bieżnik i rozmiar jest o wiele lepszy niż to coś w zestawie.

Chyba te od Forda V3000 by się w miarę nadały, Panzerart takie robi.
Odpowiedz