KW2 Trumpeter 1:35
Zestaw Trumpetera
KW2 w wersji wczesnej

model relaksacyjny, to dawne wypusty trupka i jest... taki sobie.

Zawartość pudła plus gąski MasterClub, lufa z RB, szekle metal, linki eureki i dojdą blaszki Abera oraz trochę własnych pierdółek/przeróbek.

Foto aktualnych prac:

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
Odpowiedz
E tam taki sobie.
Za te pieniądze, to całkiem przyzwoity zestaw, a wzbogacony o różne dodatki wypada już całkiem nieźle.
Odpowiedz
No właśnie, marudzisz i marudzisz, a mi wszyscy zachwalają trumpkowe KV  Wink
Odpowiedz
Zrobisz lekko strukturę na wieży plus spawy przy uchwytach plus ładny zwis gąsek i model jak ta lala .
Odpowiedz
Model dostał trochę spawów, blaszek i drucików. Struktury nie robiłem, nie miałem natchnienia po obejrzeniu zdjęć.

İmage

İmage

İmage

Gąski są ruchome, więc zrobimy odpowiednie zwisy.

İmage

Zdjęcia warsztatowe słabo się prezentują ale galerię obiecuję we wzorowej jakości  Big Grin

Pomalowałem go w majówkę. Nie jestem do końca zadowolony ze swojej pracy. Celowałem w jaśniejszy kolor - nie umiem dobierać kolorów do zamierzonego efektu... Sad
Po samym malowaniu jeszcze mi się podobał. Zdjęcie już po bezbarwnym gdzie cholernie ściemniał no i....  Sad

İmage

İmage

Teraz wieża. Na zdjęciu widoczne sam nie wiem co na włazie i wywietrznikach zamalowałem w końcu. Nie wiem sam co chciałem uzyskać...

İmage

İmage

brązowe ślady to farbka chipping Wink

Jak na pierwszy model "w nowej erze malowania" myślę, że... nadal nie wiem o co chodzi  Big Grin
Odpowiedz
Spokojnie - rozjaśnij większe powierzchnie i detale .
Pozdrawiam
Odpowiedz
Delikatnie (ostrożnie/niezauważalnie) jaśniej?

İmage

İmage

Nie będę już eksperymentował z rozjaśnianiem bo przy moim braku doświadczenia to zamiast na półkę powędruje tam gdzie nie chciałbym aby powędrował  Big Grin

Pora na ciąg dalszy. Jacku, obserwuję  Big Grin
Odpowiedz
Bardzo asekuracyjnie to rozjaśniłeś - im dasz większe kontrasty tym model będzie bardziej dla oka atrakcyjny, lecz może trochę nierealistyczny.
Co do mojego przepędzlowałem całość filtrem - tu proponuje też to zrobić, ale najpierw oznaczenia taktyczne wymaluj.
Ja używam filtrów Wildera ale mogą być każde inne - tu proponuję ten zielony zafilltrować brązem for panzer yellow.
Pozdrawiam
Odpowiedz