SdKfz 251/1 Ausf B Stadtgas Zwezda 1/35
Jakiś czas temu z całkiem sympatycznego zestawu Zwezdy, z małymi dodatkami od siebie stworzyłem sobie esdeka stadtgas.
Model inspirowany zdjęciem znalezionym kiedyś przypadkiem w necie, więc nie przedstawia tego konkretnego egzemplarza.
Malowany tamkami, gunze, miejscowo vallejo i brudzony pigmentami miga.
...a ponieważ nigdy oficjalnej galerii nie miał, to wyszedł se taki, jak poniżej.

İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

...więc może się spodoba, a może nie  Cool
Odpowiedz
A mi sie nawet podoba. Nie przesadzony ale widać że dałeś tu cos od "siebie: :)
Odpowiedz
Bardzo ładnie to wygląda, ciekawy pomysł. Jak oceniasz te Zvezdowe Esdeki?
Odpowiedz
Oo widzę Rafału że coś budujesz - od razu dodatki pozamodelowe są widoczne.
Jak dla mnie model fajnie wygląda tzn - podoba mi się - no może troszeczkę za ciemny, ale to może być wina zdjęć.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(08-03-2018, 22:46)Kamil Kowalik napisał(a): Nie przesadzony ale widać że dałeś tu cos od "siebie: :)

A propos czegoś od "siebie" Wink

İmage

İmage

(08-03-2018, 22:52)Marcin Szele nbaum napisał(a): Jak oceniasz te Zvezdowe Esdeki?

Osobiście bardzo przyjemnie wspominam pracę z tym zestawem, całkiem niezły model, więc nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy na Zwezdę psioczą.
Fakt, że kadłub może za bardzo podzielony na segmenty ale jeśli wszystko przymierzyć i spasować na sucho, to później nie ma żadnych problemów. Ja ich nie miałem.
Dlatego też w przyszłości bardzo chętnie sięgnę raz jeszcze po ten zestaw, w jakiejś innej konfiguracji.

(09-03-2018, 07:18)Jacek Cieślak napisał(a): Oo widzę Rafału że coś budujesz - od razu dodatki pozamodelowe są widoczne.
Jak dla mnie model fajnie wygląda tzn - podoba mi się - no może troszeczkę za ciemny, ale to może być wina zdjęć.

He he Jacek, "coś buduję" to chyba zbyt wiele powiedziane, bo ostatnio, to wszystko u mnie leży odłogiem, a ten model jak już wspomniałem powstał jakiś czas temu - raczej odległy.
No i kolor, to chyba wina zdjęć, bo w realu raczej jest jaśniejszy.

Dzięki za miłe słowo Panowie, fajnie, że się podoba.
Odpowiedz
Też ki się podoba.
Krzysiek
Czołgi - pancerna pięść armii.
Odpowiedz
A dzięki, dzięki Wink
Odpowiedz
Spokojny i ładnie stonowany w brudzeniu , miły dla oka .
Według mnie Zvezda nie jest zła trzeba coś przerobić lub dołożyć ale to jak w każdym modelu .
Pozdrawiam Mirek .
Odpowiedz
No przyznam szczerze, że bardziej zaskakujące niespodzianki miałem w tak chwalonych ogólnie modelach Menga.
Zwezda jest całkiem przyjazna, tylko trza być przy niej trochę bardziej ostrożnym i zapobiegliwym i tyle.

Dzięki za kolejne miłe słowo Wink
Odpowiedz