"Karaluch" czyli TKS nkm z 10BK - 1:35 IBG
Z racji, że "Chwat" czeka na szablony postanowiłem podłubać dalej.

Po "konsultacjach" z monetą wygrał "karaluch", a na przegranym polu została powstańcza Pantera "WP".

Będzie robiony w barwach 10 Brygady Kawalerii i postaram się rozgryźć malowanie egzemplarzy z pokrowcem na lufę

İmage

İmage

İmage

Pierwsze wrażenia to to, że (mało odkrywcze) to straszne maleństwo

İmage

Jestem pozytywnie zaskoczony spasowaniem.
Poczyniłem też pierwsze korekty - za radą Jacka Szafrańskiego odsunąłem o jeden rząd nitów w prawo mocowanie narzędzi od jarzma.
Tankietka będzie pozamykana.

İmage
Odpowiedz
No panie ona przecież wnętrze ma w zestawie :) po cóż zamykać ??
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie jestem fanem wnętrz.

Wolę zamiast się z nimi pitolić (i tak max. 30% zawsze widać) popróbować malowanie pacynek i robienie podstawki.

PS. Nierobienie wnętrz pomaga mi też na łatwiejsze panowanie nad moją modelarską "nerwicą natręctw" czyli ja wiem, że nie będzie widać ale ja o tym będę wiedział i muszę zrobić.
Odpowiedz
Fakt - sam kabli w tygrysie naciągnąłem w komorze silnikowej i wszystko pozamykałem :)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Wiernie kibicuję i podglądam warsztat!
Czy będziesz używał blaszek?
Szkoda, że rzut monetą tak wyszedł ale rozumiem, że to tylko określiło kolejność!!! Wink
Odpowiedz
Tylko zestawowych plus to co będzie trzeba samemu dorobić np. pokrowiec.

"Tona" dodatków poszła na hecerka.

Pierwszy zonk z modelem IBG jest taki, że boczne "klapki" są za krótkie i wydłużyłem je doklejając paseczek HIPS-u 0.2
Zonk oczywiście istotny dla tych co zamykają model bo wiadomo że nikt otwartej klapki mierzyć nie będzie.
Odpowiedz