OT M-60PB czyli jugosłowiańska myśl techniczna 1:35
Wyszło całkiem ciekawie , może na zdjęciach jest trochę zlany kolorystycznie ale mi się podoba.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć, 

Podstawka się tworzy. Ma być fragmencik drogi, podobny do tego, co widać na ujęciach z Potocari. 

[Obrazek: TG1Eygn.jpg]

[Obrazek: o8XlXyo.jpg]

Potem była mała przymiarka, jednak uznałem, że czegoś mi jeszcze brakuje w tym wszystkim... 
[Obrazek: CF03qmG.jpg]

Dlatego podmalowałem większą ilość kamieni i przetarłem ordynarnym suchym pędzlem dróżkę, żeby było bardziej "kamieniście". 
 [Obrazek: SbstrWI.jpg]
[Obrazek: h2Lug2r.jpg]

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Cześć,

Z modelem też nie ma co już kombinować... Ostatnie fotki i wkrótce widzimy się w galerii. Dodam jeszcze parę listków, jakieś łuski i poprawię co mi uciekło - to już widocznie ten wiek, że muszę sobie pewne rzeczy zapisywać, żeby nie zapomnieć ich zrobić. :lol:
Dodałem tylko trochę "brudu 3D " w zakamarki, pojedyncze zacieki w miejscach, które wydały mi się za nudne. Środkowe koło po prawej stronie cały czas ucieka - ale do galerii będzie to poprawione.  Wahacze miniartu są tak miękkie, że same czasem uciekają na boki, jak się je dotknie. 

[Obrazek: 7VBpFzw.jpg]

[Obrazek: BV3W3GR.jpg]

[Obrazek: HKA5dYY.jpg]

[Obrazek: 3pWyQ8x.jpg]

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Podoba mi się - głównie na pierwszym zdjęciu.
Pozdrawiam
Odpowiedz