1/35 kalki - DANA...
Trzeba będzie wziąć, bo Star już w większości polepiony do kupy Big Grin
Odpowiedz
Orientacyjny cennik by się przydał jeszcze Cool
Odpowiedz
Oj, leniwcy... Poszukać nie łaska?
www.martola.com.pl --> zapowiedzi
albo www.toro-model.com.pl --> http://www.toro-model.com.pl/pliki/decals.htm

Poza tym ceny w sklepach nie bardzo zależą od producenta, prędzej od sklepikarza...
Odpowiedz
Ja tam wolę kupować u źródła Cool
Odpowiedz
Ceny super! Zamawiam niedługo :)
Odpowiedz
(02-05-2011, 13:16)ludlego.mil napisał(a): jaki będzie nakład?

Jak zwykle - nakład ograniczony, choć pewnie wystarczający...

Odpowiedz
Uporaliśmy się z wszystkimi instrukcjami, a więc wszystkie zestawy będą dostępne już od jutra...
Odpowiedz
(08-05-2011, 11:11)Tomasz Mańkowski napisał(a): Uporaliśmy się z wszystkimi instrukcjami, a więc wszystkie zestawy będą dostępne już od jutra...

Tomaszu, Tomaszu ja nie czekałem
Kalki u Daniela już sobie zaklepałem
Dostanę potwierdzenie i przeleję kaskę
I poczekam dwa dni na z Martoli paczkę
A w środku nie Żywiec, Okocim czy Warka
Tylko kalki do modeli, dla mnie i dla Marka

Zakup w MARTOLI portfela nie boli
Odpowiedz
Kolejne projekta...
Uzupełnienie "Tablic, godeł i napisów" o tablice wz.2000
[Obrazek: 35da.jpg]
[Obrazek: 35db.jpg]
[Obrazek: 35dc.jpg]
Jak sądzicie, czy to może być przydatne, czy raczej sobie odpuścić?
A może coś pozmieniać? Praca, na razie, jest w fazie projektowej...
Odpowiedz
(29-06-2011, 08:09)Tomasz Mańkowski napisał(a): Jak sądzicie, czy to może być przydatne, czy raczej sobie odpuścić?
A może coś pozmieniać? Praca, na razie, jest w fazie projektowej...

Zdecydowanie strzał w 10 !!

Zakup w MARTOLI portfela nie boli
Odpowiedz
(29-06-2011, 12:06)ludlego.mil napisał(a): Dodałbym godło brygady z Lublina,
Jak byś się wpatrzył w górny obrazek - projekt z literką A - to zobaczyłbyś godło 3 Brygady Zmech. z Lublina ( skaczący koziołek na turkusowym polu )
(29-06-2011, 12:06)ludlego.mil napisał(a): oraz zmienił bym kolor szachownic by u góry i udały byłczerowny.
Jak przyjrzysz się szachownicom na projekcie z literką B, zobaczysz zarówno regulaminowe biało-czerwone jak i odwrócone czerwono-białe...

Panowie, poproszę o merytoryczne uwagi ( jeśli oczywiście są... )

Odpowiedz
Teraz to można przebierać w ofercie. Brawo ToroModel Cool Czyli teraz można by wykonać Stara 266 (firmy Tololoko) z patrolu saperskiego, tak czy się w czymś mylę?
Odpowiedz
(29-06-2011, 23:16)Robert P. napisał(a): Czyli teraz można by wykonać Stara 266 (firmy Tololoko) z patrolu saperskiego, tak czy się w czymś mylę?
Jeśli te kalki powstaną ( na razie jest to projekt ) - a jak widzę po komentarzach, powstać powinny - to wydrukowane zostaną zarówno w 1/35 jak i 1/72 ( mogą być i w innych skalach np. 1/43 - jeśli tylko będzie zainteresowanie i taki ruch będzie uzasadniony ekonomicznie ).
Wówczas takie kalki będzie można wykorzystać do dowolnego modelu - również do Tololoko'wego Stara 266

Odpowiedz
(30-06-2011, 08:18)Tomasz Mroczkowski napisał(a): Nie zauważyłem czy są oznaczenia na wlewy paliwa do BRDM-2?
Do BRDMów, podobnie jak do T-72, planowane są osobne zestawy - ale to wszystko, na razie, w mglistych planach na przyszłość...

Odpowiedz
Co oznacza to 145 pod ON?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości