1/35 kalki - DANA...
Konrad, kliknij na obrazek a on się powiększy do wielkości akceptowalnej przez silnik forum.
Jeśli będzie nadal za mały - kliknij na niego powtórnie i otwórz go np. w nowym oknie - powinien pojawić się większy ( wrzuciłem na serwer troszkę większe obrazki )
Odpowiedz
Dzięki Konrad,
Na pewno dojdą oznaczenia taktyczne dla 2pr oraz tablice "konwój/kolumna" i "patrol saperski".
Oddzielenie cyferek - no cóż, może to być kłopotliwe ( później ) dla modelarza. Te cyferki mają bowiem wielkość około 0,6mm ( w 1/35 ) i około 0,3mm ( w 1/72 ). Sądzisz, że takie maleństwa będzie można bez kłopotu wyłowić i przykleić? Ja obawiam się, że niekoniecznie...

Osobną kalkę do Unimoga, ja osobiście chciałbym, ale... mamy mało materiałów.
Raptem obcykałem jednego Unimoga w 10 BKPanc. w ubiegłym roku.

Zresztą chcieć a móc, to też pewna delikatna różnica. Chciałbym i polskie Shermany z 2 Korpusu i od Maczka, i naszą przedwojenną pancerkę, i czasy UW... A co będzie, zobaczymy...
Odpowiedz
Pewne zmiany wprowadzone...
[Obrazek: 35dan.jpg]
[Obrazek: 35dbn.jpg]
[Obrazek: 35dcn.jpg]
Co jeszcze sugerujecie?
Odpowiedz
Kolejne poprawki...
[Obrazek: 35da2.jpg]
[Obrazek: 35db2.jpg]
[Obrazek: 35dc2.jpg]
Co Wy na to?
Odpowiedz
(10-07-2011, 11:12)Zderzak napisał(a): 2. Czyżby podpatrzony znaczek OSP W na moim modelu?
Nie wiem, być może...

(10-07-2011, 11:12)Zderzak napisał(a): Jakby co mogę zmierzyć na modelu.
Jeśli mogę prosić, to pomierz, ot tak na wszelki wypadek...
Odpowiedz
Pierwsze ( a raczej ostatnie ) kalki z tego pakietu już są
1/35
[Obrazek: 35d13.jpg]
1/72
[Obrazek: 72d13.jpg]
kolejne, sukcesywnie, już niebawem...
[Obrazek: ipms-baner_podpis.jpg]
Odpowiedz
Tym razem, każdy arkusz będzie sprzedawany osobno.
Jak już będą wszystkie trzy arkusze dostępne - zastanowimy się czy jest sens łączenia ich w jedną całość ( bo cena... )
Odpowiedz
Kolejne arkusze z tego pakietu trafiły dziś do sprzedaży

1/35
[Obrazek: 35d12.jpg]
1/72
[Obrazek: 72d12.jpg]
"jedynka" już niedługo...
Odpowiedz
(09-09-2011, 07:07)Tomasz Mańkowski napisał(a): "jedynka" już niedługo...

Wreszcie "jedynka" trafiła do sprzedaży
1/35
[Obrazek: 35d11.jpg]
1/72
[Obrazek: 72d11.jpg]

Pytanie, co dalej...
... bo w tzw. międzyczasie pojawiły się kalki do polskich szermanów z 1 Dywizji Panc. ( 35D10, 35D13 i 72 D10 ) oraz do polskich carriersów z IBG ( 72D08 i 72D09 )

Odpowiedz
Co dalej? Może taki jeden "pakiet" czyli wszystkie części kalek w jednej paczce, a nie wszystko osobno?
Odpowiedz
(24-10-2011, 08:07)Robert P. napisał(a): Może taki jeden "pakiet" czyli wszystkie części kalek w jednej paczce, a nie wszystko osobno?
Nie sądzisz, że cena za "pakiet" na poziomie 70-75 zł ( za 1/35 ) czy 40-45 zł ( za 1/72 ) będzie raczej zaporowa?

Odpowiedz
Tomku szczerze mówiąc zależy dla kogo. Jeżeli taka paczka kalek była by sprzedawana do pojazdów z II WŚ i wychodziło by taniej niż sprzedaż każdej osobno to zafundował bym sobie taką paczuszkę.

Oczywiście to tylko ja, nie wiem jak reszta.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości