Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M16 - Trumpeter 1/16
Teraz tytułowy model Trumpka. Poprawiłem kilka drobiazgów, dorobiłem wiadro, gaśnice, uchwyt do rury wydechowej, hak, nowe przestrzenne klamki itp drobiazgi. Poprawiłem również gąsienice po prostu odcinając jeden trak i jakoś się udało te gumisie ułożyć w miarę. Oglądając modele tego typa w necie, zauważyłem że prawie wszystkie gąsienice leżą sobie tak jak chcą :duzyusmiech:...
Więcej mi się zwyczajnie nie chciało kombinować i przerabiać, tak że wprawne oko fachowca od amerykanskich pojazdów parę baboli wychwyci. Modele w tej skali Trumpetera to plastykowe gnioty, jakieś takie nie do końca przemyślane cholerka. Leżą u mnie T34 i King Tiger i nie wiem czy w ogóle się warto się tym czymś babrać... BleeeeeeUndecided
Zdecydowanie wolę jednak sam sobie dłubać od podstaw modelidła ...Angel
Andrzej
İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

İmage

sie dłubie TKS  1/15
http://bigtank120.blogspot.com/
Odpowiedz
Jest świetny, jak i pozostałe. One zasługują na porządne studyjne fotki :). Zauważyłem, że koledzy całkowicie zdominowali ten dział:duzyusmiech:. Co do wyrobów Trumpetera w 1/16, to miałem okazję oglądać wypraski i jedyne co mogę powiedzieć to, że cena jest zupełnie nieadekwatna do tego co oferują.
Odpowiedz
Robi wrażenie nawet jak na coś z pudła trumpetera. A teraz już tak poza konkursem. Aż takie złe są te modele trumpka w 1/16?
Odpowiedz
Nie miałem nigdy w rękach Trumpka dużego, ale patrząc co Jacek wyrabia z Tygrysem, żeby porządny model zrobić, można przypuszczać, że rewelki nie ma.
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
No są lepsze wizualnie niż henlągi. Jak się otworzy pudło pierwszy raz, to wrażenie jest czegoś fajnego. Ale coby wydłubać porządnie w miarę model, to już krew, pot i łzy tudzież ładowanie kasiora na dodatkowe żywiczne i trawione bajery - patrz Jacek z Kingiem własnie...Najbardziej mnie śmieszy wykonanie gąsienic- wrzućcie hasło M16 Trumpeter 1/16 i pooglądajcie sobie gotowe modele ....:duzyusmiech:
Spis baboli w M16 Big Grin
http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=11404
Żeby w takim modelu cholera klamki zrobić razem z drzwiczkami, albo żeby brakowało mechanizmów wycieraczek, czy durnych gaśnic? No i błędy merytoryczne - całe mnóstwo......... Swojego Kinga pewnie też zrobię, ale skoncentruję się na wyglądzie zewnętrznym, środek może zrobię na odwal się i tyle, albo wcale ... Gąsienice już zacząłem sobie odlewać - oczywiście poprawione kurde, nie chce mi się piłować każdego zęba od wewnętrznej strony ani szpachlować dziur po wypychaczach :;/:, szybciej i ładniej będzie zrobić komplet odlewów :)....
Ten tu to mi się teraz nie podoba, jak zacząłem się bawić w glutowanie i inne bajery atmosferyczne :love:, to chyba wszystkie swoje modele od nowa zrobię w ten deseń jak Whippet .....
Andrzej
sie dłubie TKS  1/15
http://bigtank120.blogspot.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości