Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiger I frühe Produktion, 111 s.Pz.Abt. 502 - Tamiya 1/16
Ooooo, wreszcie znalazłem kogoś kto się zna na tej całej elektronice i zębatkach. :duzyusmiech:

Podejrzewam, że możesz się spodziewać mnóstwa PW z błaganiem o pomoc nie tylko ode mnie :happy:

To na razie pieśń przyszłości, ale mam w planach dwa modele, juz wiem kogo będę męczył w sprawie bebechów :duzyusmiech:
Odpowiedz
(17-04-2012, 07:01)madeira napisał(a): Tym bardziej się cieszę, że mieszkamy nieopodal siebie. Big Grin Mam nadzieję zamontować u siebie kilka Twoich wynalazków. :)
Ja póki co walczę z poprawą tego co już było. A tak btw -jak z tymi hakami do klap nadsilnikowych -pisałeś, że masz coś (pomysł?) dla mnie. Wink
Marcin nie wal ściemy ,że cokolwiek robisz Wink . Ten zaczep dla ciebie noszę już z dwa miesiące więc radzę się pośpieszyć zanim gdzieś go wetnie. Właśnie wysłałbyś mi na mejla fotki uszczelnień do osi napędowych, które będziesz montował u siebie. Tak się zastanawiam czy nie wrzucić tam dodatkowo łożysk Banan

(17-04-2012, 11:24)Marcin Szelenbaum napisał(a): Podejrzewam, że możesz się spodziewać mnóstwa PW z błaganiem o pomoc nie tylko ode mnie :happy:

To na razie pieśń przyszłości, ale mam w planach dwa modele, juz wiem kogo będę męczył w sprawie bebechów :duzyusmiech:
Trochę poznałem temat przez ostatnie dwa lata więc chętnie pomogę. Na początek odradzam grzebanie się w dwa modele na raz. Popatrz na kolegę powyżej Wink czy na mnie z jednym, gdzie męcze go już od ponad roku.

PS. Fajnego masz bloga
Odpowiedz
Nie no, dwa, to byłby hardcore, zwłaszcza finansowy :duzyusmiech:

Jak będę męczył swojego to się odezwę.

Dzięki, blog taki niemrawy, ale mam spooory przestój z przyczyn losowych...
Odpowiedz
Widzę, że masz silne ciśnienie na zmiany. Odeślę Cię zatem do najlepszego źródła jakie znam w kwestiach dodatków do modeli w 1:16. Odszukaj na allegro użytkownika januszjur.
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
Dawno nie było żadnej wrzuty. Ostatnio zmieniłem głośnik z tamiya na visaton
İmage

Tygrysek teraz brzmi trochę lepiej Angel
Odpowiedz
A teraz temat, który zajmie trochę czasu. Zdecydowałem się zbudować własną wytwornicę dymu. Mam nadzieję ,że po drodze nie spalę tygrysa. Madeira jak byś czasem tu zaglądał to proszę wrzuć jakiś filmik u siebie tej co kupiłeś od janusza.

Teraz czas zacząć eksperymenty:
İmage

İmage

A poniżej filmiki:

Tu żarnik jest już rozgrzany:

Odpowiedz
Ale nic Ci nie będę wrzucał, Michał.... Przyjadę na nasze stałe miejsce spotkań z wytwornicą -weźmiesz sobie ją do domu, potestujesz, pobawisz się i wyciągniesz wnioski. Po tym wszystkim w całości lub nie dopiero zwrócisz. Big Grin To kiedy? Wink
Gimme glue, gimme wire, gimmie that which I desire!! Big Grin
Odpowiedz
(20-01-2013, 23:42)madeira napisał(a): Ale nic Ci nie będę wrzucał, Michał.... Przyjadę na nasze stałe miejsce spotkań z wytwornicą -weźmiesz sobie ją do domu, potestujesz, pobawisz się i wyciągniesz wnioski. Po tym wszystkim w całości lub nie dopiero zwrócisz. Big Grin To kiedy? Wink

Zajezdnia rules. Dobrze ,że nikt nie wziął nas za dilerów Wink

Narazie pracuję dalej nad swoją wersją, ma jedna wadę - narazie nie dymi Wink

İmage

İmage
Odpowiedz
Kolejna próba, i kolejna porażka. Ale wiedzcie ,że coś się dzieje Wink
İmage
Odpowiedz
Znaczy się zająłeś za przeproszeniem - haftowaniem ?????????????Shy

^^
sie dłubie TKS  1/15
http://bigtank120.blogspot.com/
Odpowiedz
(10-02-2013, 18:51)bigtank napisał(a): Znaczy się zająłeś za przeproszeniem - haftowaniem ?????????????Shy

^^
No i się wydało Big Grin
Odpowiedz