[inbox] M1126 Stryker Interior Set DToys 1/35
Witam wszystkich
Zamieszczam Inbox wnętrza do Strykera
Części zapakowane są w ładne czarne pudełko. Big Grin
Całość na pierwszy rzut oka sprawia pozytywne wrażenie. Części odlane są czysto, nie ma przesunięć formy, ani żadnych bąbli powietrza, czy niedolanych miejsc.
Duże części są trochę "zwichrowanie" dlatego będzie konieczna korekta przy pomocy gorącej wody.
Kilka drobniejszych elementów jest połamanych, ale w sumie to nic dziwnego pudełko pokonało kawał świata. Myślę, że ich naprawienie nie sprawi większego problemu.
Instrukcja jest dosyć uboga i składa się tylko z dwóch kartek.
Na jednej jest wydrukowane zdjęcie z nadanymi numerami dla każdej części, a na drugiej mamy pokazane etapy składania.
Wszystko jest w miarę czytelne, ale myślę, że w celu ułatwienia sobie pracy przydadzą się jakieś zdjęcia wnętrza.
Zawartość pudełka:
[Obrazek: SI1.jpg]
[Obrazek: SI2.jpg]
[Obrazek: SI3.jpg]
[Obrazek: SI4.jpg]
[Obrazek: SI5.jpg]
[Obrazek: SI6.jpg]
[Obrazek: SI7.jpg]
[Obrazek: SI8.jpg]

Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Dzięki wielkie! Jeżeli chodzi o jakość, to rzeczywiście Black Dog bije D'Toys na głowę, widać to bardzo dobrze na przykładzie ściany przedziału silnikowego. Boję się tylko jakości odlewu braci Czechów...
Odpowiedz
(01-03-2012, 00:26)Tomasz Hejmo napisał(a): Boję się tylko jakości odlewu braci Czechów...
Też się właśnie zastanawiam jak jest z jakością odlewów Black Doga. Mają kilka interesujących mnie pozycji. Trzeba bedzie kupić coś na próbę.
A tak przy okazji może któryś z kolegów jest w posiadaniu jakiejś figurki tej firmy? Chetnie bym zobaczył jak się prezentują ich wyroby zanim wybiorę sobie coś z ich oferty.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz
Mam ten największy zestaw do Land Rovera Wolfa i za tą cenę (ponad 200zł) to średnio... Nadlewki w uciążliwych miejscach, najgorsze między ramionami felg. Zdjęcia figurek postaram się załatwić na dzisiaj, mogę też cyknąć coś z tego zestawu który mam.

Posłałem maila do jakiego modelu zestaw jest dedykowany, zobaczymy co odpiszą.

No to wnętrze jest do AFV, pomalowali plastik na szaro Big Grin
Odpowiedz
Tomku faotki śmiało możesz jakieś porobić. Chętnie zobaczę, chociaż przejrzałem ich ofertę i chyba nie długo coś sobie zakupię.
Tak przy okazji nawet nie wiedziałem, że u nas w kraju wyroby tego producenta są tak łatwo dostepne. Wcześniej się tym nie interesowałem.
Pozdrawiam Sebastian
Odpowiedz